Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Elektroniczna rejestracja na studia została uruchomiona | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Elektroniczna rejestracja na studia została uruchomiona

Szanowny Kandydacie, zanim przystąpisz do rekrutacji, przeczytaj:

1. Aby przystąpić do rekrutacji, należy zarejestrować się na stronie:
oraz zapamiętać nadany przez system numer identyfikacyjny NIU i hasło do konta.

2. Na każdy z wybranych kierunków i form studiów, należy uiścić odrębną opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł za kierunek (inny numer konta bankowego dla każdego kierunku).

3. Postępowanie prowadzą Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne zgodnie z terminarzem rekrutacji. Dane telefoniczne dostępne są na stronie internetowej Uczelni.

4. Po zakończeniu rejestracji nastąpi uszeregowanie kandydatów wg wyników egzaminu maturalnego. Następnie, na podstawie limitów przyjęć, kandydaci będą kwalifikowani do przyjęcia i złożenia dokumentów.

5. Kandydaci – komunikatem na koncie rekrutacyjnym – zostaną poinformowani o postępowaniu kwalifikacyjnym. Ponadto, listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia i rezerwowych zostaną opublikowane na tablicach ogłoszeń w Uczelni.

6. Kandydatom zakwalifikowanym do przyjęcia, którzy złożyli wymagany komplet dokumentów, Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna wyśle decyzje o przyjęciu na studia.

7. Na kierunki, na których limit przyjęć nie zostanie wypełniony, zostanie uruchomiona kolejna rekrutacja (szczegóły w terminarzu).

8. Po przyjęciu na studia, nie ma możliwości przeniesienia się na inny kierunek wcześniej jak po 1. roku studiów.

9. Wniosek o pomoc materialną i miejsce w domu studenckim będzie można złożyć po otrzymaniu decyzji o przyjęciu na studia, nie później jednak niż do 23 września br.

10. Zdjęcie cyfrowe, niezbędne do wydrukowania elektronicznej legitymacji studenckiej, należy dodać do systemu podczas rejestracji. Później, będzie to możliwe dopiero po 10 września br. przez Wirtualny Dziekanat.
Więcej informacji: