Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej z nagrodą za pracę dyplomową

Absolwentka studiów inżynierskich kierunku Inżynieria środowiska Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej UPP została laureatką konkursu na „Najlepszą pracę dyplomową z wykorzystaniem poliuretanów”.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2021 r. podczas wykładu dla studentów piątego semestru kierunku inżynieria środowiska na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii  Mechanicznej UPP. Inż. Kinga Płachta zdobyła I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł za pracę magisterską pt.: „Projekt termomodernizacji od wewnątrz budynku zabytkowego”. Promotorem pracy była dr inż. Anna Szymczak-Graczyk. Miejsce II i III zdobyli absolwenci studiów I stopnia kierunku budownictwo Politechniki Poznańskiej. Laureaci mają również możliwość opublikowania artykułu na bazie nagrodzonych prac w czasopiśmie „Materiały budowlane”.

Konkurs na „Najlepszą pracę dyplomową z wykorzystaniem poliuretanów” zorganizowany został przez Polski Związek Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR "S I P U R" oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Rzeczniczka prasowa UPP