Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility III posiedzenie senatu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

III posiedzenie senatu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

16 grudnia 2020 r. odbyło się III posiedzenie Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w formie zdalnej.

Pierwsza podjęta uchwała dotyczyła zmiany uchwały nr 409/2020 w sprawie ustalenia programu studiów na kierunku weterynaria dla cyklu kształcenia rozpoczynającego się od roku  akademickiego 2020/2021. W kolejnym punkcie obrad Senat pozytywnie zaopiniował Regulamin Wydawnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W dalszej części posiedzenia mgr inż. Tomasz Markiewicz ponownie został powołany na Przewodniczącego Rady Uczelni na kadencję od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2024 r.  oraz podjęto uchwałę w sprawie ustalenia miesięcznego wynagrodzenia członków Rady Uczelni.

Podjęta została również uchwała w sprawie zmiany składu Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli Akademickich oraz  stwierdzono wygaśnięcie mandatu członka Kolegium Elektorów.

Na zakończenie Rektor poinformował o przyznanych absolwentom nagrodach im. prof. Jerzego Zwolińskiego i medalach „Za osiągnięcia w studiach” oraz przyznanych studentom nagrodach i wyróżnieniach za rok akademicki 2019/2020.

Informacje o wyróżnionych i nagrodzonych studentach i absolwentach TUTAJ

Wszystkie podjęte uchwały dostępne są na stronie internetowej UPP w REPOZYTORIUM DOKUMENTÓW.

Rzeczniczka prasowa UPP