Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility O dydaktyce na UPP w nowym numerze Wieści Akademickich | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

O dydaktyce na UPP w nowym numerze Wieści Akademickich

Co roku tysiące młodych ludzi kończących szkoły ponadpodstawowe zadaje sobie pytanie – co dalej? Podjąć studia czy iść do pracy, a może założyć własny biznes? A nawet jeśli wybór padnie na uniwersytet, to rodzi to kolejne pytania.

Czy wiedza zdobywana w trakcie studiów będzie przydatna i na tyle praktyczna, że pomoże osiągnąć sukces zawodowy? Trudno oceniać, czy w wieku dziewiętnastu lat właściwsza jest decyzja  pójścia do pracy czy na studia. W najnowszym numerze Wieści Akademickich staramy się jednak przekonać do tego, że studia pomagają się wszechstronnie rozwijać, a uniwersytety stanowią stymulujące i inspirujące otoczenie.

Numer do pobrania

Na platformie cyfrowej - https://issuu.com/uppwiesci/docs/marzec_20221_265_