Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility PIERWSZA ZDALNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

PIERWSZA ZDALNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Rada Naukowa Dyscypliny Zootechnika i rybactwo Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu uprzejmie zawiadamia, że w dniu 15 czerwca 2020 roku o godzinie 11:00, w systemie zdalnym on-line, na platformie „ZOOM”, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej realizowanej w dziedzinie nauk rolniczych, w dyscyplinie zootechnika, Abdelbasseta Benzertiha, MSc. 

pt. „Zastosowanie biomasy owadów w dietach kurcząt rzeźnych a wyniki odchowu i odpowiedź układu immunologicznego” / „The usage of insect biomass in broiler chicken diets and its impact on growth performance and immune system response”.

 

Promotor: prof. dr hab. Damian Józefiak – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, 
Promotor pomocniczy: dr Agata Józefiak – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Recenzenci: 

prof. IZ-PIB dr hab. Witold Szczurek – Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy w Balicach, 

prof. UTP dr hab. inż. Anna Sławińska – Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Praca doktorska została przekazana do Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Witosa 45.
Osoby, chcące wziąć udział w publicznej obronie pracy, proszone są o zarejestrowanie się, poprzez kliknięcie na niżej podany link. Niezbędne będzie podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail – pracownicy i doktoranci UPP proszeni są o rejestrowanie się z podaniem służbowego adresu e-mail.

https://zoom.us/meeting/register/tJwucOqupjkjE9Utsro2e3_BcXetmFz-kzSs

Na podany podczas rejestracji adres otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem rejestracji oraz unikalnym linkiem dostępu do „spotkania” . Aktywny (pełny) dostęp do publicznej obrony będzie możliwy 15.06.2020 od godz. 10.30, obrona rozpocznie się o godz. 11.00.

W razie pytań lub problemów technicznych proszę o kontakt z mgr. inż. Piotrem Oleszakiem z Działu Aparatury UPP tel. 553 017 323, e-mail:  piotr.oleszak@up.poznan.pl.”

 

prof. dr hab. Piotr Ślósarz 
Przewodniczący Komisji Doktorskiej
piotr.slosarz@up.poznan.pl"

Udostępnij ten artykuł

WYDZIAŁY