Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Posiedzenie Rady Uczelni z nowymi władzami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Posiedzenie Rady Uczelni z nowymi władzami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Posiedzenie Rady Uczelni z udziałem nowych władz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się w 21 września 2020 r. Spotkanie poprowadził Przewodniczący Rady Tomasz Markiewicz.

W obradach udział wzięli członkowie Rady Uczelni, Władze Rektorskie oraz Kanclerz i Kwestor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Spotkanie miało charakter roboczy i dotyczyło w głównej mierze bieżących spraw w obszarze funkcjonowania Uczelni oraz zasad współpracy Rady z nowymi Władzami Uczelni. 

Przypomnijmy, że zgodnie z zapisami ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, która weszła w życie 1 października 2018 r., organem publicznej szkoły wyższej, oprócz rektora i senatu, jest również rada uczelni. Kadencja pierwszej Rady Uczelni, która na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu składa się z 7 osób, trwa do końca roku 2020.

 

Iwona Cieślik
Rzeczniczka prasowa UPP

Udostępnij ten artykuł

WYDZIAŁY