PRO MEMORIA numer specjalny Wieści Akademickich

Listopad to miesiąc, w którym w szczególny sposób chcemy wyrazić naszą pamięć o zmarłych.

Potrzeba wspomnień z jednej strony jest wyrazem szacunku wobec zmarłych, z drugiej pełni rolę czynnika budującego tożsamość naszej wspólnoty. Dlatego przygotowany został numer specjalny  „Wieści Akademickich” Pro memoria, poświęcony pamięci pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy odeszli w okresie od maja 2020 r. do października 2021 r. Dziękujemy osobom, które w odpowiedzi na nasz apel podzieliły się wspomnieniami o swoich przyjaciołach, kolegach i znajomych.

Zgodnie z założeniami numer specjalny Pro memoria ukazywać się będzie każdego roku, jako dowód naszej wdzięcznej pamięci o zmarłych członkach wspólnoty akademickiej.

Numer do pobrania:

na platformie cyfrowej