PRO MEMORIA numer specjalny Wieści Akademickich

Początek listopada to szczególny czas w roku, kiedy łączy nas potrzeba wspomnień oraz pielęgnowania pamięci o tych, których już z nami nie ma. Z jednej strony jest to wyraz szacunku wobec nich, z drugiej czynnik budujący naszą tożsamość.

Pamięć umacnia też wspólnotę akademicką, dlatego przygotowany został kolejny numer specjalny „Wieści Akademickich” Pro memoria. Bo jak powiedział Cyceron „Pamięć jest skarbnicą i strażnikiem wszystkich rzeczy”.

Poświęcony został on pamięci pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy odeszli w okresie od listopada 2021 r. do października 2022 r. Dziękujemy osobom, które w odpowiedzi na nasz apel podzieliły się wspomnieniami o swoich przyjaciołach, kolegach i znajomych.

Numer do pobrania:

na platformie cyfrowej