Studenci UPP poznają świat wielkich technologii

Studentka Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu oraz student Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej zakwalifikowali się do światowego programu edukacyjnego Huawei Seeds For The Future.

Huawei Seeds for the Future to międzynarodowy program dający dostęp do praktycznej wiedzy o najnowszych i najciekawszych technologiach. Skierowany jest do studentów,    którzy wykazują zainteresowanie 5G, AI, IoT, Cloud oraz Smart City. Spośród  ponad 160 zgłoszeń z całej Polski w top 50 zakwalifikowanych do udział w tegorocznej edycji Seeds for the Future (21-28 listopada 2022 r.) znalazło się dwóch studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu:

• Aleksandra Sobańska z kierunku jakość i bezpieczeństwo żywności
  • Jakub Rezler z kierunku informatyka stosowana.

Studenci wezmą udział w wykładach prowadzonych online przez najsłynniejszych ekspertów z dziedziny high-tech oraz stacjonarnych warsztatach praktycznych udoskonalających umiejętności pracy w grupie, zdolności liderskie oraz kompetencje interpersonalne.

Rzeczniczka prasowa UPP