Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Sukcesy Orkiestry Uniwersyteckiej Centrum Kultury Studenckiej UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Sukcesy Orkiestry Uniwersyteckiej Centrum Kultury Studenckiej UPP

Orkiestra Uniwersytecka Centrum Kultury Studenckiej UPP, w swoim pierwszym w historii konkursie, zdobyła pierwsze Miejsce i Złoty Dyplom w kategorii Orkiestry oraz srebrny Dyplom w kategorii wokalno-instrumentalnej wraz z Poznańskim Chórem Kameralnym "Fermata" przy Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na VI Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

VI Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek to rekordowy konkurs z 35 zespołami, które przyjeżdżają z całej Polski i z Ukrainy. Konkurs skierowany jest do amatorskich zespołów chóralnych,  zespołów  wokalno – instrumentalnych oraz do orkiestr i zespołów instrumentalnych (dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych także studenckich). Organizatorem konkursu jest Studium Muzyki Liturgicznej w Rzeszowie.

Rzeczniczka prasowa UPP