Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020 dla Wydziału Leśnego i Technologii Drewna | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020 dla Wydziału Leśnego i Technologii Drewna

W czwartek 26 listopada prof. dr hab. Piotr Łakomy odebrał Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020 dla Wydziału Leśnego i Technologii Drewna. Nagrodę wręczył osobiście redaktor Naczelny Monitora Biznesu i Monitora Rynkowego Jakub Lisiecki, przedstawiciel organizatorów Konkursu.

Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020 jest pierwszym, ważnym wyróżnieniem nowego Wydziału, który działa od 1 września 2020 roku” - mówi prof. dr hab. Piotr Łakomy, dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna.  – „Kapituła dostrzegła między innymi wyróżnione przez Polską Komisję Akredytacyjną kierunki studiów: leśnictwo (dwukrotnie z rzędu 2011 i 2017) i technologię drewna (2015). Poza tym Wydział Leśny i Technologii Drewna prowadzi unikatowe w skali kraju kierunki studiów jak ochrona przyrody i edukacja przyrodniczo-leśna oraz projektowanie mebli” – tłumaczy Dziekan.

Program Symbol to ogólnopolski program medialny  redakcji „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej” i „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”, w którym wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN i inne podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem. Laureaci programu, który funkcjonuje od roku 2011, to firmy i instytucje cechujące się innowacyjnością, rozumiejące rolę prestiżu w budowaniu silnej pozycji w branży oraz stale przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencjach. Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że Symbol plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce. W ciągu dziewięciu lat jego laureatami zostało ok. 500 instytucji.

W roku bieżącym po raz 10 Kapituła Programu przyznała nagrody, a ich wręczanie miało nastąpić podczas uroczystej gali finału X Jubileuszowej Edycji Programu w Katowicach. Niestety pandemia i obostrzenia związane z bezpieczeństwem społecznym uniemożliwiły na organizację imprezy. Tym bardziej warty docenienia jest fakt, że redaktor naczelny Jakub Lisiecki przyjechał do Poznania osobiście, aby wręczyć nagrodę Wydziałowi Leśnemu i Technologii Drewna.

Strona organizatora programu www.symbol.com.pl

Rzeczniczka prasowa UPP