Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Teraz rozgrywki w Centrum Kultury Fizycznej UPP z transmisjami na żywo | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Teraz rozgrywki w Centrum Kultury Fizycznej UPP z transmisjami na żywo

W Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu UPP co roku odbywa się wiele wspaniałych wydarzeń sportowych ze świata akademickiego sportu. Teraz będzie niebywała okazja oglądać je na żywo dzięki realizowanym transmisjom.

Transmitowanie rozgrywek na żywo w Internecie możliwe będzie dzięki nowemu sprzętowi w jaki wyposażyło się CKF UPP. „Wzbogaciliśmy się o profesjonalny studyjny transmiter audio/video oraz kamerę o wysokiej rozdzielczości dedykowaną dla wydarzeń sportowych” – mówi Sławomir Juryta, Kierownik Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.  „Dzięki temu  nasi kibice będą mieli możliwość śledzenia transmisji na żywo ze wszystkich zawodów w naszych obiektach. Należy tutaj wspomnieć, że w CKF co roku odbywa się szereg imprez sportowych z wykorzystaniem naszej hali, kortów, a także boisk do siatkówki plażowej. Wszystkie te wydarzenia skupiają studentów, którzy rywalizują w ramach mistrzostw na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim, a pytania o transmisje pojawiają się niemal zawsze. Dlatego cieszy nas fakt, że od teraz będziemy mogli sprostać wymaganiom wszystkich zainteresowanych. Obecnie, przy współpracy z Działem Aparatury, jesteśmy w fazie testów. Docelowo relacje nadawane będą na uczelnianym kanale YouTube” – tłumaczy Sławomir Juryta.

Pierwsza transmisja będzie miała miejsce już 31.05 i 01.06 w ramach turnieju Akademickich Mistrzostw Wielkopolski i Poznania w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn na obiektach sportowych CKF UPP przy ul. Dojazd 7. Dlatego już dziś zachęcamy do śledzenia sportowych zmagań w Centrum Kultury Fizycznej UPP.

Rzeczniczka prasowa UPP