Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility UPP na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW Bednary 2022 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

UPP na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW Bednary 2022

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od lat cieszy się dużym uznaniem branży. W tym roku odbyła się ona w dniach 23-25 września, jak zawsze w Bednarach.

Jest to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Ogromna liczba wystawców i zwiedzających sprawia, że wydarzenie to stało się idealną okazją do poznania  nowinek branży rolniczej oraz spotkania wielu miłośników szeroko pojętego rolnictwa. Na wystawie tej nie mogło zatem zabraknąć naszego Uniwersytetu.

Wielu Uczniów szkół średnich, którzy przybyli na to wydarzenie, miało okazję porozmawiać z Pracownikami, Doktorantami i Studentami naszej Uczelni

Z zapałem odpowiadaliśmy na wszystkie pytania, których nie brakowało. W tym roku na uczniów czekał również specjalny konkurs, którego wyniki pojawią się już niebawem.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację naszego udziału w tym wydarzeniu!

dr inż. Monika Grzanka