UPP na Poznańskim Salonie Maturzystów 2022

Po dwuletniej pandemicznej przerwie do Poznania zawitał Salon Maturzystów. Podczas dwóch dni (22-23 września) stoiska przygotowane przez uczelnie wyższe były oblegane przez liczne grupy młodzieży.

Na Poznańskim Salonie Maturzysty nie mogło zabraknąć stoiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Na odwiedzających czekali reprezentanci wszystkich Wydziałów, którzy chętnie udzielali informacji o uczelni, prowadzonych kierunkach studiów i możliwościach, jakie stwarza UPP.

Targi, to nie tylko stoiska szkół wyższych, ale także wiele ciekawych wykładów. Wśród nich swoje wystąpienie miała również świeżo upieczona absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz pracownik naukowy Wydziału Ekonomicznego, którzy przedstawili zgromadzonym ofertę uczelni i zachęcali do studiowania na kierunkach prowadzonych

W uroczystości inauguracji Poznańskiego Salonu Maturzystów wziął udział prof. Piotr Ślósarz, prorektor ds. studiów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Rzeczniczka prasowa UPP

Fot. Iwona Cieślik, Rafał Stasik

​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​