VI Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

W dniach 27-28 listopada 2020 roku w Szczecinie odbyła się VI Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych (XII Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych) zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Z wielką przyjemnością informujemy, że 27.11.2020 r. w ramach VI Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych, która odbywała się na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, w Bloku Zwierzęcym, Studentki SKN Zootechników i Biologów, Sekcji Żywienia Zwierząt Monogastrycznych i Amatorskich, zajęły:

•  I miejsce (sesja posterowa)

Roksana Wachowiak, Joanna Kowalskia, Katarzyna Hetmańczyk,
praca pt.: „Innowacyjna metoda utylizacji filtrów papierosowych
z wykorzystaniem larw z rodziny Tenebrionidae”

• III miejsce (sesja posterowa)

Joanna Kowalska, Roksana Wachowiak, Katarzyna Hetmańczyk, praca pt.:  „Zastosowanie mączki z drewnojada (Zophobas morio) w odchowie gupika pawie oczko (Poecilia reticulata)”.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

dr inż Bartosz Kierończyk
Opiekun Koła Naukowego Zootechników i Biologów, WMWZ””