Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Właśnie ukazały się najnowsze Wieści Akademickie! | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Właśnie ukazały się najnowsze Wieści Akademickie!

W tym numerze staramy się odpowiedzieć na pytanie jak wyzwolić potencjał tkwiący w Naszym Uniwersytecie? Razem z przewodniczącymi rad naukowych dyscyplin szukamy odpowiedzi na pytania o ich rolę i sposoby osiągnięcia jak najwyższego poziomu badań. Przewodniczący Rady Uczelni i Kanclerz UPP opowiadają o planach na obecną kadencję, a przewodnicząca Rady Doktorantów wyjaśnia, co daje satysfakcję i radość ze wspólnego działania.

 

Co jeszcze nowego można znaleźć w tym numerze? Tekstem Klunkry, czyli zakłady doświadczalne – grzeczne dzieci, ale niechciane? rozpoczynamy nowy cykl felietonów  pod hasłem „Kij w mrowisko”, w którym chcemy inspirować i prowokować do dyskusji na tematy ważne dla naszej społeczności. W sondzie zatytułowanej WA pytają wraz z zaproszonymi do udziału gośćmi poszukiwać będziemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące i aktualne pytania. W tym numerze próbujemy dociec, dlaczego ludzie przestają wierzyć naukowcom?

 

Oddając zatem w Państwa ręce kolejny numer, mamy nadzieję, że będzie on interesującą lekturą, zachętą do rozmyślań i wyciągania wniosków na tematy istotne dla funkcjonowania Naszego Uniwersytetu. Zapraszamy do lektury!

 

 

 

 

 

Numer do pobrania:

 

na platformie cyfrowej: https://issuu.com/uppwiesci/docs/wa-2021-marzec_30-03-2

 

   wersja pdf

 

 

Iwona Cieślik
Redaktor naczelna 

 

Udostępnij ten artykuł

WYDZIAŁY