Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wręczenie nagród dla laureatów Sesji Studenckich Kół Naukowych UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wręczenie nagród dla laureatów Sesji Studenckich Kół Naukowych UPP

W Kolegium Rungego 8 listopada 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom  tegorocznej Sesji Studenckich Kół Naukowych UPP.

Dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczył prof. dr hab. Piotr Ślósarz, Prorektor ds. studiów oraz prof. dr hab. Piotr Szulc, Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich Kół Naukowych. Sesja Studenckich  Kół Naukowych, podczas której studenci zaprezentowali wyniki prac badawczych powstałych w ramach działalności studenckiego ruchu naukowego odbyła się 20-21 maja w formule zdalnej. Do zalet tegorocznej Sesji Studenckich Kół Naukowych należał szeroki przekrój prezentowanych tematów świadczący o różnorodnych zainteresowaniach naukowych studentów Uniwersytetu  Przyrodniczego w Poznaniu oraz wysoki poziom naukowy prezentacji.

KOMITET ORGANIZACYJNY:

mgr Karolina Brzóska

Katarzyna Olszewska

Mateusz Cielecki

KOMITET NAUKOWY:
prof. dr hab. Piotr Szulc – Pełnomocnik rektora ds. kół naukowych

dr inż. Krzysztof Rutkowski (Wydział Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii)

prof. UPP dr hab. Małgorzata Gumienna (Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu)

dr inż. Andrzej Osuch (Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej)

dr inż. Jacek Kamczyc (Wydział Leśny i Technologii Drewna)

dr Kinga Skieresz-Szewczyk (Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach)

dr Maciej Sassek (Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach)