Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wystawa podsumowująca pracę studentów kierunków: architektura krajobrazu i projektowanie mebli | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Na terenie Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii w budynku Kolegium Zembala, przy ul. Dąbrowskiego 159, w sali Rysunku i Malarstwa (III piętro), w dniu 2 listopada 2021 roku otwarto wystawę podsumowującą pracę studentów kierunków: architektura krajobrazu i projektowanie mebli.

Rysunki i obrazy powstały w wyniku realizacji studiów w trybie hybrydowym – zdalnie i stacjonarnie w roku akademickim 2019/2020 i 2020/2021.

Dotyczą one analizy pojedynczych obiektów – form naturalnych (wprowadzenie do bioniki), studium przestrzeni – wnętrza, - w ujęciu układu przedmiotów (martwej natury) – relację formy i przestrzeni (wprowadzenie do projektowania przestrzennego).

Wystawa będzie trwać do 15 grudnia 2021 roku.

dr sztuki Sylwia Sosnowska
Katedra Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu