Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Złoty certfikat technologii uprawy buraków cukrowych dla R -SGD Przybroda | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Złoty certfikat technologii uprawy buraków cukrowych dla R -SGD Przybroda

8 czerwca 2022 roku, podczas Dnia Buraka Cukrowego w Trzciance zorganizowanego przez firmę Nordzucker Polska, Rolniczo – Sadownicze Gospodarstwo Doświadczalne Przybroda zostało nagrodzone złotym certyfikatem technologii uprawy buraków cukrowych.

Wyróżnienie zostało wręczone przez Panią dyrektor Nordzucker Polska Magdalenę Ciesielską na ręce dyrektora R-SGD Przybroda Filipa Mazura.

Otrzymanie najwyższego certyfikatu – Gold jest wynikiem wzorowego zakończenia audytu przeprowadzonego przez firmę Nordzucker i potwierdzeniem spełnienia najwyższych standardów odpowiedzialnej oraz zrównoważonej produkcji rolniczej w R-SGD Przybroda.

Filip Mazur
Dyrektor R-SGD Przybroda