Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Admin - blog | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Admin - blog

Postępowanie ofertowe na wyłonienie dzierżawcy gruntu przy ul. Wojska Polskiego w Poznaniu z przeznaczeniem na parking

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu
na wybór dzierżawcy gruntu przy ul. Wojska Polskiego w Poznaniu z przeznaczeniem na parking o powierzchni 3300,00 m2.

Oferty w zamkniętych kopertach opatrzonych napisem: „Oferta na wybór dzierżawcy gruntu o pow. 3300,0 m2 należy składać w terminie do 16.12.2022 roku do godz. 14:00 w Dziale Gospodarowania Nieruchomościami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, pok. 405 i 406.

Postępowanie na wybór najemcy pomieszczeń z przeznaczeniem na gabinet lekarski o łącznej powierzchni 49,0 m2

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wybór najemcy pomieszczeń z przeznaczeniem na gabinet lekarski o łącznej powierzchni 49,0 m2w budynku domu studenckiego Sadyba zlokalizowanym przy ul. Wojska Polskiego 85 w Poznaniu.

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na wyłonienie dzierżawcy odkrytych kortów tenisowych na tyłach budynku Kolegium Rungego przy ul. Wojska Polskiego 52 w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wybór dzierżawcy odkrytych kortów tenisowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zlokalizowanych na tyłach Kolegium Rungego przy ul. Wojska Polskiego 52 w Poznaniu.

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na wyłonienie najemcy pomieszczeń o łącznej powierzchni 165,0 m2

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wybór najemcy pomieszczeń o łącznej powierzchni 165,0 m2 zlokalizowanych na parterze w budynku Katedry Gleboznawstwa i Ochrony Gruntów przy ul. Szydłowskiej 50 w Poznaniu.

Strony

Subskrybuj RSS - Admin - blog

WYDZIAŁY