dmik - blog

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Dylematy Nauki o Żywieniu Człowieka – Dziś i Jutro pn. „Żywienie a zdrowie kobiet”

W ramach III Międzynarodowej Konferencji Naukowej, Dylematy Nauki o Żywieniu Dziś i Jutro, wspólnie ze światowej sławy ekspertami, podjęta zostanie dyskusja związana z określeniem potrzeb żywieniowych warunkujących wysoką jakość życia i zdrowie współczesnej kobiety.

Konferencja naukowo-techniczna. Uniwersytet w czasach pandemii - nauka, dydaktyka, administracja.

"Konferencja naukowo-techniczna. Uniwersytet w czasach pandemii - nauka, dydaktyka, administracja" jest kontynuacją projektu zainicjowanego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (UPP) w roku 2020, który był odpowiedzią na zaistniałą sytuację naukowo-dydaktyczną oraz społeczno-gospodarczą związaną z pandemią COVID-19.

I Ogólnopolska Konferencja "Natura i kultura"

Fundacja Zakłady Kórnickie wraz z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu organizują podczas Międzynarodowych Targów POLECO I Ogólnopolską Konferencję "Nautura i kultura". Podczas konferencji poruszone zostaną inspiracje kulturowe dla postaw proekologicznych, jak i środowiskowe inspiracje dla kultury.

VIII Konferencja Naukowo-Techniczna pt. „Nowe kierunki badań w inżynierii środowiska, energetyce i geodezji"

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii środowiska, energetyki oraz geodezji realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce.

Kurs przygotowawczy z matematyki dla osób podejmujących studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

Katedra Metod Statystycznych i Matematycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu organizuje kurs przygotowawczy z matematyki dla osób podejmujących studia w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

WSPARCIE REKRUTACJI W BRANŻY IT - otwarte spotkanie grupy fokusowej w Strefie Fizycznej UPP

Celem spotkania jest wzbudzenie dyskusji oraz bliższe przyjrzenie się potrzebom i problemom obu stron. Wszystkie wnioski i spostrzeżenia zostaną wykorzystane do stworzenia narzędzia, które ma posłużyć do optymalizacji kosztów, czasu i jakości rekrutacji. Dyskusja będzie toczyć się wokół zagadnień:

Konkurs Prezesa ZUS na najlepsze prace: licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych

Szanowni Absolwenci studiów wyższych, Studenci i Doktoranci, w imieniu Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze prace z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Konkurs obejmuje następujące kategorie:

Konkurs na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w ramach projektu "Inkubator Innowacyjnosci 4.0"

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu  w ramach realizowanego projektu pt. „Inkubator Innowacyjności 4.0” współfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki z programu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukoprzedsiębiorstwach” ogłasza w dniu 1 września 2022 r. konkurs na prowadzenie prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowych testów laboratoryjnych lub dostosowania wynalazku do potrzeb zainteresowanego nabywcy. Kwota dofinansowania projektu: do 100 tysięcy złotych netto (preferowane projekty do 75 tysięcy złotych netto). Termin naboru wniosków: od 1 do 21 września 2022 r.

5. KonferencjiaNaukowo-Warsztatowa pt. Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne,

Konferencja będzie poświęcona zagadnieniom naukowym i aktualnym problemom dotyczącym hortiterapii, czyli poprawy zdrowia fizycznego oraz psychicznego, a także relacji społecznych, poprzez przebywanie i pracę z roślinami, zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzach.

Komunikat z 30 czerwca 2022 r. o licencjach WBN i programach publikowania otwartego

Uprzejmie informujemy, że 24 czerwca 2022 r. Minister Edukacji i Nauki potwierdził zamiar finansowania w 2022 r. licencji WBN kontynuowanych na podstawie dotychczasowych umów wieloletnich oraz na podstawie nowych umów, które mają być zawarte zgodnie z wytycznymi MEiN (patrz komunikat z 7 kwietnia 2022 r.,) oraz ofertami wynegocjowanymi przez ICM i realizującymi te wytyczne (patrz komunikat z 2 czerwca 2022 r.).

Subskrybuj RSS - dmik - blog

WYDZIAŁY