Blog

IX Konferencja Naukowo-Techniczna pn. "Nowe kierunki badań w inżynierii środowiska, energetyce i geodezji"

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii środowiska, energetyki oraz geodezji realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce.

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Dylematy Nauki o Żywieniu Człowieka – Dziś i Jutro pn. „Żywienie a zdrowie kobiet”

W ramach III Międzynarodowej Konferencji Naukowej, Dylematy Nauki o Żywieniu Dziś i Jutro, wspólnie ze światowej sławy ekspertami, podjęta zostanie dyskusja związana z określeniem potrzeb żywieniowych warunkujących wysoką jakość życia i zdrowie współczesnej kobiety.

XVII Forum Zootechniczno-Weterynaryjne pt. "Optymalizacja żywienia w dobie kryzysu energetycznego i klimatycznego"

Celem konferencji jest przedstawienie i popularyzacja innowacyjnych systemów hodowlanych, żywieniowych i profilaktyki weterynaryjnej w sytuacji zauważalnych zmian klimatycznych i światowego kryzysu energetycznego.

7.Kongres Biogazu -,,Biogaz -stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym"

Ideą przewodnią 7. Kongresu Biogazu jest stworzenie w Polsce płaszczyzny do wymiany wiedzy i doświadczeń między światem nauki, przemysłem i biznesem w obszarze tematyki związanej z produkcją biogazu i eksploatacją instalacji biogazowych.

Konferencja naukowo-techniczna. Uniwersytet w czasach pandemii - nauka, dydaktyka, administracja.

"Konferencja naukowo-techniczna. Uniwersytet w czasach pandemii - nauka, dydaktyka, administracja" jest kontynuacją projektu zainicjowanego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (UPP) w roku 2020, który był odpowiedzią na zaistniałą sytuację naukowo-dydaktyczną oraz społeczno-gospodarczą związaną z pandemią COVID-19.

Postępowanie ofertowe na wyłonienie dzierżawcy gruntu przy ul. Wojska Polskiego w Poznaniu z przeznaczeniem na parking

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu
na wybór dzierżawcy gruntu przy ul. Wojska Polskiego w Poznaniu z przeznaczeniem na parking o powierzchni 3300,00 m2.

Oferty w zamkniętych kopertach opatrzonych napisem: „Oferta na wybór dzierżawcy gruntu o pow. 3300,0 m2 należy składać w terminie do 16.12.2022 roku do godz. 14:00 w Dziale Gospodarowania Nieruchomościami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, pok. 405 i 406.

Cykl spotkań inspiracyjnych realizowanych w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy 4.0.

Strefa Pomysłodawcy 4.0

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie inspiracyjne z Dr Tomaszem Rożkiem - fizyk i dziennikarz naukowy. Założyciel Fundacji Nauka. To Lubię, której misją jest popularyzacja nauki i nowych technologii zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci oraz nauka krytycznego myślenia.

Postępowanie na wybór najemcy pomieszczeń z przeznaczeniem na gabinet lekarski o łącznej powierzchni 49,0 m2

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wybór najemcy pomieszczeń z przeznaczeniem na gabinet lekarski o łącznej powierzchni 49,0 m2w budynku domu studenckiego Sadyba zlokalizowanym przy ul. Wojska Polskiego 85 w Poznaniu.

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na wyłonienie dzierżawcy odkrytych kortów tenisowych na tyłach budynku Kolegium Rungego przy ul. Wojska Polskiego 52 w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wybór dzierżawcy odkrytych kortów tenisowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zlokalizowanych na tyłach Kolegium Rungego przy ul. Wojska Polskiego 52 w Poznaniu.

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na wyłonienie najemcy pomieszczeń o łącznej powierzchni 165,0 m2

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wybór najemcy pomieszczeń o łącznej powierzchni 165,0 m2 zlokalizowanych na parterze w budynku Katedry Gleboznawstwa i Ochrony Gruntów przy ul. Szydłowskiej 50 w Poznaniu.

Subskrybuj RSS - blogi

WYDZIAŁY