Blog

Seminarium nt. „Transformacja Europejskich Systemów Żywnościowych w kierunku Zrównoważonego Rozwoju przez Międzynarodowe, Innowacyjne Nauczanie

Zapraszamy na seminarium nt. „Transformacja Europejskich Systemów Żywnościowych w kierunku Zrównoważonego Rozwoju przez Międzynarodowe, Innowacyjne Nauczanie”, organizowane przez SGGW w Warszawie, koordynatora projektu TEFSI, realizowanego we współpracy z 8 europejskimi uczelniami wyższymi.

Nabór do projektu finansowanego przez NCN

Nabór odbywa się w dwóch etapach:

• Etap I – rekrutacja do projektu Preludium Bis 2 (patrz: oferta pracy w projekcie finansowanym przez  NCN) – wyłonienie 1 kandydata
  • Etap II – rekrutacja do Szkoły Doktorskiej UPP (patrz: ogłoszenie o naborze do Szkoły Doktorskiej  UPP) – procedura kwalifikacyjna, w której bierze udział wyłoniony kandydat

Szczegóły w załączniku

Nauka dla Społeczeństwa

Wystartowała rekrutacja do XX edycji Programu Stypendiów Pomostowych. Ponad 500 stypendiów na pierwszy rok studiów czeka na ambitnych i zdolnych maturzystów 2021 z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne. Roczna wysokość stypendium to 7000 zł. Przyszli studenci mogą aplikować o stypendia do 16 sierpnia.

Stypendia Pomostowe do zdobycia! Na maturzystów 2021 czekają stypendia na I rok wymarzonych studiów

Zakwaterowanie doktorantów w DS. Jurand w roku akad. 2021/22

Dział Rozwoju Uczelni uprzejmie informuje, że do dnia 31 lipca br. przyjmuje podania doktorantów o zakwaterowanie w Domu Studenckim „Jurand” w roku akademickim 2021/2022, których adresatem jest Prorektor ds. Kadr i Rozwoju Uczelni prof. dr hab. Roman Gornowicz.

Dostęp do sieci internetowej na UPP

Uwaga studenci,

w sytuacji problemów z dostępem do sieci internetowej możecie skorzystać z pomieszczeń Uniwersytetu, w budynku Collegium Maximum, ul. Wojska Polskiego 28.

Dostępne są sale nr 158, 159, 161, 162.

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, w ramach międzynarodowej strategii prewencji w dziedzinie bezpieczeństwa pracy Wizja Zero, organizuje III edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa" pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy oraz patronatem medialnym TVP Info.

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Ecological and Environmental Engineering"

Organizowana Konferencja Naukowa pt. "Ecological and Environmental Engineering" ma charakter cykliczny i umożliwa wymianę doświadczeń na poziomie międzynarodowym w zakresie wypracowywania kompleksowych rozwiązań związanych z kształtowaniem i ochroną środowiska przyrodniczego oraz podjęcia dyskusji wspólnej, lepszej przyszłości.

4th International Conference of Young Scientists - Soi I in the Environment

Międzynarodowa Konferencja Naukowa ,,4th International Conference of Young Scientists - Soil in the Environment", odbędzie się w dniach 27-30 czerwca 2021 roku w Toruniu. Jest to już 4 edycja konferencji kierowanej do młodych naukowców zajmujących się nauką o glebie, która co dwa lata organizowana jest w różnych miastach Polsk. Dotychczas ośrodkami goszczącymi uczestników konferencji byt Wrocław (rok 2014), Poznań (rok 2016) oraz Kraków (rok 2018).

Subskrybuj RSS - blogi