Blog

Seminarium 21.10.2021 "Poznań - Sydney - Londyn - czyli droga absolwenta w rozwoju kariery zawodowej"

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi, jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie odbywające się w ramach „seminarium SKN”.

Konkurs "Mural UPP"

Z okazji stworzenia muralu na kampusie UPP zapraszamy mieszkańców do udziału w konkursie. Na blisko 60-metrowej grafice, zlokalizowanej w łączniku pomiędzy Collegium Maximum a budynkiem stołówki, ukryliśmy kilka poznańskich akcentów. Niektóre są bardziej oczywiste, inne wymagają głębszego zastanowienia. Jesteśmy ciekawi czy odkryjecie je wszystkie!

Zaproszenie na szkolenia w ramach projektu RID – 26.10.2021 r.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza w dniu 26.10.2021 r. pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na szkolenia wewnętrzne on-line pt.:

Szkolenie nr 1: Wynalazki, wzory użytkowe i przemysłowe w procedurze zgłoszeniowej w Polsce (czas trwania: 1h)

Szkolenie nr 2: Standardy i procedury wewnętrzne uczestnictwa pracowników w procesach ochrony i komercjalizacji wyników B+R (czas trwania: 1h)

Szkolenie Web of Science

Web of Science Group zaprasza na kolejną serię prezentacji internetowych Research. Smarter., Web of Science, InCites, JCR i Publons w praktyce. Szkolenia, prowadzone przez przedstawicieli firmy Clarivate Analytics są bezpłatne, dostępne dla każdego, wymagają tylko wcześniejszej rejestracji.

Subskrybuj RSS - blogi

WYDZIAŁY