środa, Czerwiec 12, 2019

cze
12
cze/12 09:00 - cze/14 15:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Kolegium Rungego

ul. Wojska Polskiego 52

Konferencja naukowa "Oleje jadalne - od surowca do zdrowia konsumenta"

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

W dniach 12-13 czerwca 2019 roku odbędzie się Konferencja naukowa pt. Oleje jadalne - od surowca do zdrowia konsumenta" organizowana przez Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Sekcję Chemii i technologii Tłuszczów Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności.

 

Współogranizatorem konferencji są: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin BIP w Poznaniu, Komitet Nauk o Żywności i Żywieniu PAN, Wydział Nauk o Żywności SGGW w Warszawie, Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie oraz European federation for the Science and Technology of Lipids. 

 

Planuje się zorganizowanie trzech sekcji naukowych: Surowiec i technologi produkcji; Skłądniki olejów a jakość i cechy sensoryczne; Znaczenie składników olejów roślinnych w żywieniu.

cze
12
cze/12 09:00 - cze/12 16:00

Urząd Wojewódzki w Poznaniu

al. Niepodległości 16/18

Dzień Otwarty dla cudzoziemców

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Wydział Spraw Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu zaprasza na Dzień Otwarty dla Cudzoziemców.

 

Wydarzenie będzie miało miejsce 12 czerwca 2019 r. w siedzibie Urzędu na al. Niepodległości 16/18.

 

Będzie to niepowtarzalna okazja do uzyskania porad z zakresu legalizacji pobytu i zatrudnienia na terytorium RP oraz z innych kluczowych dziedzin życia społecznego. Dzięki obecności zaproszonych ekspertów z  instytucji zaangażowanych w proces integracji cudzoziemców w Wielkopolsce będzie można uzyskać precyzyjne informacje pomocne przy rozwiązywaniu codziennych problemów, na jakie napotyka cudzoziemiec podczas pobytu w Polsce, w tym kwestii podatkowych, ubezpieczeń, pomocy socjalnej, edukacji dzieci i innych.

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar
Image icon Dzień otwarty.jpg136.79 KB
Image icon Open day.jpg139.37 KB