Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

czwartek, luty 2, 2023

lut
01
lut/01 10:00 - lut/02 16:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dni Inżynierskie podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2023

Dni Inżynierskie organizowane są we wspłpracy z Międzynarodowmi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA 2023. Tematem pieewszego dnia Inżynierskiego będą "Perspektywy pozyskiwania energii ze źródeł nowych i odnawialnych w Polsce" Drugi dzien to dzień przyszłego inżyniera czyli "Uprawnienie budowlane - droga do sukcesu dla techników i inżynierów w kreowaniu budownictwa". 

 

Niestabilny rynek gazu, ograniczenie podaży energii w połączeniu z rosnącymi cenami powodują, że bezpieczeństwo energetyczne staje się priorytetem. W efekcie toczą się dyskusje, aby przyspieszyć i powiększyć inwestycje w odnawialne źródła energii. Jaka "zielona" energia jest teraz najlepszym rozwiązaniem? O tym rozmawiać będą paneliści już 1 lutego 2023 w ramach wydarzenia WOIIB - "Dzień Inżyniera Budownictwa" - Perspektywy pozyskiwania energii ze źródeł nowych i odnawialnych w Polsce.

 

Z kolei drugi dzień wydarzenia (2.02.2023 r.) WOIIB zorganizuje dla uczniów techników o profilu budowlanym oraz studentów Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu specjalny warsztat pt. „Dzień przyszłego inżyniera. Uprawnienia budowlane – drogą do sukcesu dla techników i inżynierów w kreowaniu budownictwa.”

 

WYDZIAŁY