Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

środa, Maj 10, 2023

Maj
10
Maj/10 10:00 - Maj/10 16:00

Kampus Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (UPP) – polana za budynkiem Wydziału Leśnego i Technologii Drewna (WLD)

UPPoluj pracę – Targi Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

W środę 10 maja w godzinach 10:00-16.00 na kampusie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (UPP) – polana za budynkiem Wydziału Leśnego i Technologii Drewna (WLD), odbędzie kolejna edycja uczelnianych Targów Pracy „UPPoluj pracę”, organizowana przez Biuro Karier działające w ramach Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP. Targi Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu to doskonała okazja do znalezienia atrakcyjnego miejsca stażu lub pracy i odkrywania możliwości jakie znajdują się na obecnym rynku pracy.

 

Podczas tegorocznej edycji pojawi się 30 różnych wystawców – przedstawicieli firm i instytucji branżowych oferujących możliwości praktyk, stażu czy zatrudnienia oraz różne formy wsparcia w zakresie rozpoczęcia swoje kariery zawodowej. Wśród wystawców znajdują się partnerzy UPP tacy jak: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Cargill, Timac Agro, Eurowind Energy, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, OneDayMore, Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego i wielu innych.

Części wystawienniczej będzie towarzyszyć bogaty program wydarzeń tematycznych odbywających się równocześnie w godzinach 10:00-16.00, w trzech salach budynku WLD. Tematem spotkań będą m.in. pozyskanie środków na uruchomienie własnej działalności gospodarczej, tajniki prowadzenia foodtrucka czy pracy w przyszłościowej branży ekoenergetycznej. Nie zabraknie również zajęć poświęconych negocjacjom warunków pracy i wynagrodzeń oraz istoty mobbingu w pracy, prowadzonych przez zespół specjalistów z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Podczas Targów Pracy będzie można zapoznać się ze znaczeniem pracy wolontariackiej w rozwoju własnych kompetencji i umiejętności (stowarzyszenie CREO), a także zrobić coś dobrego dołączając do grupy dawców szpiku.

Imprezą towarzyszącą będą Wydziałowe Targi Pracy i Staży 2023 organizowane przez Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej UPP. Będzie to okazja do znalezienia firm zainteresowanych przyjęciem studentów na praktyki przewidziane programem studiów, jak i na ponadprogramowe staże w firmach działających w branżach: odnawialnych źródeł energii, gospodarki przestrzennej, hydrotechnicznej, inżynierii środowiska, maszyn rolniczych i budowlanych oraz informatycznego wsparcia rolnictwa.

Tradycyjnie w trakcie wydarzenia będzie można skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne oraz skorzystać z konsultacji ze stylistką i wizażystką. Dodatkową atrakcją tegorocznych Targów będzie obecność foodtrucków.

 

Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest pod adresem:

https://www.facebook.com/events/249850987440680

 

Program Wydziałowych Targów Pracy i Staży 2023:

https://wisim.up.poznan.pl/sites/default/files/targi_pracy_program.jpg

WYDZIAŁY