Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

czwartek, Maj 25, 2023

Maj
25
Maj/25 09:00 - Maj/25 15:00

Uniwersyet Przyrodniczy w Poznaniu 
Budynek Katedry Inżynierii Biosystemów
ul. Wojska Polskiego 50 

"TRiLiada" 2023

Celem TRiLiady jest poszerzenie wiedzy studentów z zakresu inżynierii rolniczej i integracja społeczności studenckiej. Duża popularność wśród studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz duże zainteresowanie studentów innych uczelni, a także możliwość uczestnictwa on-line, ułatwiające szeroki dostęp dla publiczności spowodowały, że TRiLiada stała się wydarzeniem o zasięgu ogólnokrajowym. Nową grupę uczestników TRiLiady stanowią uczniowie techników mechanizacji rolnictwa i agrotroniki z wielkopolskich szkół.

Grupę docelową wydarzenia tworzą studenci uczelni wyższych, uczniowie szkół średnich, przedsiębiorcy.
 

Maj
25
Maj/25 15:00 - Maj/25 17:00

Collegium Maximum, sala A
ul. Wojska Polskiego 28

Wykład pt. „Wśród zaskrońców, żmij, pytonów i boa — węże w naszym otoczeniu i dlaczego budzą w nas strach” w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zapraszamy na wykład dr. inż.  Mikołaja Kaczmarskiego pt. „Wśród zaskrońców, żmij, pytonów i boa — węże w naszym otoczeniu i dlaczego budzą w nas strach” w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

Wykład odbędzie się 25 maja 2023 r. o godzinie 15:00  w sali A Collegium Maximum (ul. Wojska Polskiego 28).

 

Wstęp wolny.

 

 

Szczegółowe informacje: www.up.poznan.pl/cku/putw

 

Plakat zapraszajacy na wykład pt. "Lasy i leśnictwo miejskie w Polsce"

 

Maj
25
Maj/25 11:00 - Maj/25 13:00

online, platforma Zoom

Webinarium online pt. Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności

Serdecznie zapraszamy członkowie grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni oraz przedstawicieli uczelni (studentów, wykładowców a także pozostałych pracowników) do udziału w webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności”, organizowanego przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni, które odbędzie się w dniu 25 maja 2023 r., w godz. 11:00-13:00.

 

Podczas webinarium omówione zostanie badanie, zrealizowane w ramach działań Grupy roboczej ds. SOU, które miało na celu weryfikację zakresu wdrażania zasad społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju na uczelniach europejskich oraz sposobów ich upowszechniania. Analizę oparto na autorskim narzędziu oceny, zawierającym 16 kryteriów. W badaniu przeanalizowano 130 uniwersytetów z 47 krajów europejskich.

 

Ponadto poruszony będzie także temat uczestnictwa polskich szkół wyższych w międzynarodowych rankingach uczelni dotyczących zrównoważonego rozwoju na przykładzie rankingu THE Impact.

 

Zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa poprzez poniższy link ZOOM, który umożliwi zabranie głosu w sesji pytań i odpowiedzi (sesja otwarta dla członków Grupy roboczej oraz przedstawicieli uczelni – sygnatariuszy Deklaracji SOU).

 

Dołącz do spotkania Zoom

https://mfipr.zoom.us/j/96692155170?pwd=MFQ3bDRVNm9BYWIyVkp1enVydkZSQT09

 

Osoby, które nie będą korzystały z ZOOM, mogą śledzić transmisję na YouTube oraz Facebooku Ministerstwa, 25 maja 2023 r, od godz. 11:00.

 Pod tymi linkami dostępne będzie także nagranie z wydarzenia po jego zakończeniu.

 

 Informacje o wydarzeniu dostępne są także na stronie Grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni.

 

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar
PDF icon Agenda spotkania139.35 KB

WYDZIAŁY