Wszystkie wydarzenia

wrz 12

Continuing the over a quarter of a century long tradition that started at the Dromoland Castle, Ireland, we would like to invite you to meet again and participate in the 13th of International Conference on One-Carbon Metabolism, B Vitamins and Homocysteine.

cze 27

Międzynarodowa Konferencja Naukowa ,,4th International Conference of Young Scientists - Soil in the Environment", odbędzie się w dniach 27-30 czerwca 2021 roku w Toruniu. Jest to już 4 edycja konferencji kierowanej do młodych naukowców zajmujących się nauką o glebie, która co dwa lata organizowana jest w różnych miastach Polsk. Dotychczas ośrodkami goszczącymi uczestników konferencji był Wrocław (rok 2014), Poznań (rok 2016) oraz Kraków (rok 2018).

cze 23

Katedra Prawa i Organizacji Przedsiębiorstw w Agrobiznesie, Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ma zaszczyt na 4th International Forum on Agri-Food Logistics, które odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2021. Konferencja odbędzie w formie online.

Forum stanowi platformę wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami świata nauki i praktyki, a przede wszystkim dąży do zbliżenia tych środowisk w celu wypracowania wspólnego modelu transferu wiedzy i doświadczeń zarówno na forum krajowym jak i międzynarodowym.

kwi 23

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji MycoRise Up!, która odbędzie się on-line w dniach 23-25 kwietnia 2021 roku.

kwi 19

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza na wykład Prof. dr. hab. nauk fizycznych Krzysztofa A. Meissnera z Instytutu Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Warszawskiego, specjalisty w zakresie teorii cząstek elementarnych, uczestniczącego w badaniach w CERN, pt. "Nagroda Nobla z fizyki 2020". Prof. dr hab. Krzysztof A. Meissner jest bliskim przyjacielem i współpracownikiem Prof. Sir Rogera Penrose'a, Laureata Nagrody Nobla za rok 2020 w dziedzinie fizyki za odkrycie, że tworzenie się czarnych dziur jest z pewnością przewidywane przez ogólną teorię względności.

kwi 15

Zapraszamy na wykład otwarty w ramach "Seminarium SKN" na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach pt. " Owady w żywieniu człowieka - norma czy szaleństwo?", który wygłosi dr Ewelina Zielińska z Katedry Analizy i Oceny Jakości Żywności (Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie), zawodowo zajmująca się entomofagią i promująca wprowadzanie owadów do diety człowieka.

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.

Maj 12

Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, przedstawicieli start-upów i studentów do prezentacji referatów dotyczących innowacyjnych rozwiązań produktowych, procesowych, społecznych, organizacyjnych, marketingowych i środowiskowych

Maj 08

Faculty of Economics and Social Sciences at Poznań University of Life Sciences invite to join the debate on: Agribusiness facing the coronavirus crisis. The debate will focus on the influence/effects of the COVID-19 virus epidemic on the current and future situation of agriculture, agribusiness and rural areas.

Our expert panelists are: