Wszystkie wydarzenia

wrz 26

Spacer realizowany będzie w ramach działań społecznie odpowiedzialnych naszej Uczelni, skierowany do pracowników i ich rodzin oraz sąsiadów Uniwersytetu, mieszkańców okolicznych osied li.

Celem tego wydarzenia jest integracja społeczności akademickiej oraz edukacja przyrodnicza uczestników. Dla uatrakcyjnienia spotkania zaplanowano ognisko , warsztaty oraz krótką część artystyczną, przygotowaną we współpracy z Centrum Inicjatyw Lokalnych Sołacz.

wrz 24

Pandemie są bezpośrednim zagrożeniem zdrowia i życia, ale także oddziałują pośrednio na wiele obszarów otoczenia człowieka powodując historyczne zmiany cywilizacyjne. Tylko upływ czasu pokaże, czy zmiany spowodowane pandemią koronawirusa będą długotrwałe oraz czy jej konsekwencje nie wywołają szerszych zjawisk społecznych i przyrodniczych.

wrz 23

Jak co roku nasza uczelnia bierze udział w Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY. Tegoroczna, 14. edycja, została zaplanowana w bezpiecznej zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających formule – online.

Tradycyjnie już podczas salonu zainteresowani mogą wysłuchać wykładów na temat przyszłorocznych matur, prowadzonych przez ekspertów z OKE oraz zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych.

wrz 20

Centrum Kultury Studenckiej zaprasza na pierwsze w nowym roku akademickim przedstawienie na Scenie Kolegium Rungego. W ramach The September Concert Poland prezentujemy muzyczno-taneczne przedstawienie BOMBONIERKA Sceny Muzycznej Teatr PULS, podczas którego usłyszeć można  znane utwory z Kabaretu Starszych Panów, Piwnicy pod Baranami i Kabaretu Olgi Lipińskiej. Kultowe utwory znakomitych  autorów i kompozytorów jak Wojciech Młynarski, Włodzimierz Korcz, Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski.

wrz 19

W najbliższy weekenf, w Palmiarni Poznańskiej odbędzie się "Weekend dla Ziemi"

19 i 20 września to dwa dni pełne wydarzeń, dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym, dzięki którym przybliżone zostaną zagadnienia proekologiczne,w trosce o środowisko naturalne naszej planety.

W programie między innymi:

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.

Maj 12

Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, przedstawicieli start-upów i studentów do prezentacji referatów dotyczących innowacyjnych rozwiązań produktowych, procesowych, społecznych, organizacyjnych, marketingowych i środowiskowych

Maj 08

Faculty of Economics and Social Sciences at Poznań University of Life Sciences invite to join the debate on: Agribusiness facing the coronavirus crisis. The debate will focus on the influence/effects of the COVID-19 virus epidemic on the current and future situation of agriculture, agribusiness and rural areas.

Our expert panelists are: