Wszystkie wydarzenia

mar 25

Konferencja adresowana jest do studentów I i II stopnia oraz doktorantów zajmujących się geomatyką, geodezją i dziedzinami pokrewnymi.

lis 02

Zapraszamy na MSZĘ ŚWIĘTĄ za zmarłych członków naszej uniwersyteckiej wspólnoty, zwłaszcza w minionym roku akademickim

Nauczycieli Akademickich – Profesorów, Docentów, Adiunktów, Wykładowców, Pracowników służb administracyjno-inżynieryjno-technicznych, Studentów i Absolwentów

Kościół  św. Jana Vianney’a

2 listopada 2020r., godzina 8.00

Duszpasterstwo Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.

Maj 12

Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, przedstawicieli start-upów i studentów do prezentacji referatów dotyczących innowacyjnych rozwiązań produktowych, procesowych, społecznych, organizacyjnych, marketingowych i środowiskowych

Maj 08

Faculty of Economics and Social Sciences at Poznań University of Life Sciences invite to join the debate on: Agribusiness facing the coronavirus crisis. The debate will focus on the influence/effects of the COVID-19 virus epidemic on the current and future situation of agriculture, agribusiness and rural areas.

Our expert panelists are:

kwi 03

Polskie Towarzystwo Zootechniczne i Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych po raz szesnasty organizują wykłady tematyczne z pogranicza hodowli i weterynarii. Ta edycja poświęcona jest tematom związanym z postępowaniem w hodowli zwierząt w związku z obserwowanymi zmianami klimatycznymi.

W sekcjach plenarnych poruszane będa tematy o zagrożeniach w hodowli w związku ze stresem cieplnym oraz o znaczeniu zwierząt przy wytwarzaniu gazów cieplarnianych.

mar 23

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w kościele sołackim p.w. Św. Jana Vianneya,

w dniach 23-25 marca 2020 roku, godzina 8.00

poprowadzi

ks. dr ARTUR FILIPIAK
dyrektor Referatu Katechetycznego
Kurii Metropolitalnej

mar 20

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz komunikatem Prorektora ds. Kadr i Rozwoju Uczelni Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych w dniach od 12 marca do 26 marca 2020 roku, planowane na 20 marca 2020 roku Drzwi otwarte na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach zostają odwołane i wstępnie przełożone na dzień 17.04.2020 r.

Stosowny komunikat w tej sprawie zostanie zamieszczony na stronie odpowiednio wcześnie w zależności od panującej sytuacji w kraju.

mar 20

W związku z decyzją Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego z dnia 11.03.2020 r. o zawieszeniu wszystkich zajęć oraz imprez na uczelni do dnia 26.03 z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa SARS- Co V-2, zmuszeni jesteśmy przesunąć termin organizowanego seminarium z okazji Światowego Dnia Wody zaplanowanego na 20.03.2020 roku.

O nowym terminie wydarzenia zostaną Państwo poinformowani poprzez stronę uczelni.