Wszystkie wydarzenia

wrz 12

Continuing the over a quarter of a century long tradition that started at the Dromoland Castle, Ireland, we would like to invite you to meet again and participate in the 13th of International Conference on One-Carbon Metabolism, B Vitamins and Homocysteine.

cze 27

Międzynarodowa Konferencja Naukowa ,,4th International Conference of Young Scientists - Soil in the Environment", odbędzie się w dniach 27-30 czerwca 2021 roku w Toruniu. Jest to już 4 edycja konferencji kierowanej do młodych naukowców zajmujących się nauką o glebie, która co dwa lata organizowana jest w różnych miastach Polsk. Dotychczas ośrodkami goszczącymi uczestników konferencji był Wrocław (rok 2014), Poznań (rok 2016) oraz Kraków (rok 2018).

cze 23

Katedra Prawa i Organizacji Przedsiębiorstw w Agrobiznesie, Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ma zaszczyt na 4th International Forum on Agri-Food Logistics, które odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2021. Konferencja odbędzie w formie online.

Forum stanowi platformę wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami świata nauki i praktyki, a przede wszystkim dąży do zbliżenia tych środowisk w celu wypracowania wspólnego modelu transferu wiedzy i doświadczeń zarówno na forum krajowym jak i międzynarodowym.

mar 25

Konferencja adresowana jest do studentów I i II stopnia oraz doktorantów zajmujących się geomatyką, geodezją i dziedzinami pokrewnymi.

mar 23

Celem przedsięwzięcia jest wymiana wiedzy i doświadczeń między naukowcami i praktykami w zakresie gospodarki wodnej oraz przeciwdziałania skutkom zmian klimatu. Ponadto jest ono okazją do promocji uczelni oraz stwarza możliwość nawiązania współpracy w zakresie badań oraz odbywania praktyk i staży przez studentów. Wydarzenie to będzie stanowić również świetną okazję do zaprezentowania działalności firm, urzędów oraz instytucji państwowych studentom, w szczególności jako potencjalnych miejsc pracy i rozwoju zawodowego.

mar 03

Zapraszamy na wykład otwarty pt. Relating Changes in Wood Chemistry to Strength. Wykład poprowadzi prof. Jerrold E. Winandy z University of Minnesota USA, Dept. of Bioproducts & Biosystems Engineering. Wykład odbędzie się 3 marca 2021 r. o godz. 14.00 i będzie prowadzony w języku angielskim.

Link do wykładu:

Platforma Zoom: https://us02web.zoom.us/j/82119151351?pwd=K1pPaWFGUUFXT0NoTFV1ekxaV1l0dz09

lut 22

Tradycyjnie z okazji uroczystości „Katedry świętego Piotra” w poznańskiej Bazylice Archikatedralnej odprawione zostaną 22 lutego 2021 r. godz. 18.00 nieszpory z okolicznościową homilią.

J.E. Ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki Metropolita Poznański

serdecznie zaprasza do udziału środowisko akademickie naszego miasta, a więc także społeczność naszej uczelni.

Ze względu na rygory sanitarne przedstawiciele środowiska mogą spotkać się tylko w katedrze.

Uroczystość będzie też transmitowana na stronie parafii katedralnej:

lut 19

Pracownicy Katedry Gleboznawstwa i Ochrony Gruntów, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają na webinarium i prelekcję nt.: "Formy fosforu w wybranych glebach różnych stref klimatu umiarkowanego", którą wygłosi prof. UPP dr hab. inż. Waldemar Spychalski.

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.