Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wszystkie wydarzenia | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wszystkie wydarzenia

09.12

RADA SZKOLNICTWA WYŻSZEGO i NAUKI ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO
Rada Zakładowa ZNP przy Uniwersytecie  Przyrodniczym  w  Poznaniu

 

Zaprasza do wspólnej zabawy.

9 grudnia 2023 r. o godz. 17.00
w Centrum Kongresowym UM przy ul. Przybyszewskiego 37/A
odbędzie się Koncert Jarka Wista z zespołem

 

Włoskie przeboje z lat 50 i 60

 

08.12

Katedra Łąkarstwa i Krajobrazu Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Sympozjum Naukowo-Upowszechnieniowym Systemy wspomagające decyzje w gospodarowaniu na użytkach zielonych w świetle projektu GrasSAT.

07.12

Samorząd Studencki Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii wraz z KSSUPP serdecznie zapraszają całą społeczność akademicką do udziału w wydarzeniu "BioCentrum Kulturalne 3" - to już trzecia edycja wydarzenia, które zdobyło sympatię Studentów Naszego Uniwersytetu - tym razem spotkamy się w wyjątkowej atmosferze Mikołajek!! 

30.11

Serdecznie zapraszamy na wykład z cyklu: Akademickie czwartki – spotkania z nauką dla uczniów szkół średnich, pt. "Swój czy obcy- żółwie w wodach Poznania?"

30.11

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn.  „Śniadanie Mistrzów z Mentorami" w ramach projektu Detect!, które odbędzie się 30 listopada br. w godzinach 9.00 – 13.00 w stołówce UPP.

29.11

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi jako Opiekunowie Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów oraz Medyków Weterynaryjnych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie odbywające się w ramach cyklicznych wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”. 

26.11

Serdecznie zapraszamy członków wspólnoty akademickiej na mszę św. w intencji zmarłych pracowników i studentów Uiwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, która odbędzie się 26 listopada br. o godzinie 12.30 w kościele w kościele pw. św. Jana Vianneya. 

22.11

Serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji z konferencji inaugurującej Projekt „Sieć badawcza uczelni przyrodniczych na rzecz rozwoju polskiego sektora mleczarskiego – projekt badawczy”, która odbędzie się 22 listopada br. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. 

18.11

Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przygotowało w listopadzie kolejną muzyczną propozycję, niezwykłą podróż w czasie kwartetu INTESTINUM STRING QUARTET, który zaprezentuje muzykę na instrumentach historycznych.

18.11

18.11.2023r. w Zespole Szkół Przyrodniczych w Poznaniu odbędzie się II II Ogólnopolski Festiwal Chóralny Pieśni Patriotycznej Musica Patriae 2023.

Strony

WYDZIAŁY