Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wszystkie wydarzenia | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wszystkie wydarzenia

14.06

Zapraszamy na panel dyskusyjny  pt. „Determinanty wdrażania SI w badaniach i dydaktyce w uczelniach wyższych” w ramach cyklu wykladów o sztucznej i nteligencji na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

24.05

Zapraszamy na wykład prof. UPP dr. hab. inż. Marek Urbaniak pt. „Czy technologie Machine Learning, Deep Learning, Artificial Intelligence, Data Science mogą pomóc zrozumieć zmiany globalne klimatu?”

16.05

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie pt. „Makrokosmos, mikrokosmos, mikroplastik" odbywające się w ramach cyklicznych wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”. 

16.05

Rewolucja cyfrowa (4.0) rolnictwa trwa w najlepsze i znacząco redefiniuje podejście do procesów produkcji żywności. Jednocześnie stawia na wykorzystanie zaawansowanych technologii cyfrowych i automatyzacji w celu optymalizacji rolniczych procesów technologicznych. Z

14.05

Celem konferencji będzie prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii ekologicznej i środowiskowej, realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą. Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia dotyczące: gospodarki wodno-ściekowej, odnawialnych źródeł energii, gospodarki odpadami i gospodarki o obiegu zamkniętym, zanieczyszczeń powietrza i zmian klimatu, toksykologii i oceny ryzyka dla środowiska oraz geoinformacji i teledetekcji.

09.05

Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza wszystkich pracowników (kobiety i mężczyzn) do zgłaszania się do udziału w IX Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej o Puchar Jego Magnificencji Rektora Politechniki Poznańskiej prof. dr hab. inż. Teofila Jesionowskiego

26.04

Serdecznie zapraszamy studentów obcokrajowców z naszej Uczelni do udziału w konferencji - First PULS-ISA MSc Conference, która odbędzie się 26 kwietnia br.

20.04

Zapraszamy na koncert w wykonaniu  Uniwersytetu Przyrodniczego pod dyrekcją Barbary Dąbrowskiej-Silskiej, który odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18.00 w Kolegium Rungego przy ul. Wojska Polskiego 52

20.04

 

20 kwietnia w Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego odbędzie się Poznań Science Slam 2024 – konferencja naukowa dla uczniów szkół średnich z całej Polski, która pozwoli pasjonatom nauk ścisłych rozwinąć swoje zainteresowania, a młodym naukowcom i naukowczyniom otworzy drzwi do świata nauki dając im przestrzeń, aby przedstawili swoje badania, analizy czy innowacje. 

 

18.04

XVIII Forum jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Poznańskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, Katedry Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt, Katedry Żywienia Zwierząt oraz Katedry Hodowli Zwierząt i Oceny Surowców, Katedry Nauk Przedklinicznych i Chorób Zakaźnych naszego Uniwersytetu oraz Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.

Strony

WYDZIAŁY