lis/24 17:00 - lis/24 19:00

Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu

ul.  Święty Marcin 87

IX koncert Galowy z okazji Dnia Patrona - Augusta hr. Cieszkowskego

Kilkuletnia już tradycja Koncertu, na stałe wpisana w kalendarz uroczystości akademickich, a w tym roku także w obchody 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych oraz 100. rocznicy odzyskania niepodległości dostarcza miłośnikom muzyki i twórczości artystycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu niezapomnianych wrażeń oraz niepowtarzalnych chwil podczas sobotniego listopadowego wieczoru.

lis/23 09:30 - lis/23 16:00

Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52

International scientific conference - Relationships on food markets – two perspectives

Problematyka relacji pomiędzy podmiotami rynku stanowi ważny obszar badań, którego znaczenie wzrasta. Wciąż wiele zagadnień szczegółowych związanych z relacjami, np. dynamika więzi relacyjnych, analiza czynników, które determinują nawiązanie oraz zerwanie relacji, konkurencyjność sieci relacyjnych wymaga rozwinięcia. Rynki żywnościowe, ze względu na znaczące rozmiary, duże zróżnicowanie oraz dynamikę zmian stanowią ważny „poligon” badawczy, który pozwala na pogłębioną analizę problematyki relacji.

lis/12 10:00 - lis/14 15:00

Jeziory, 62-050 Jeziory

III Konferencja Naukowa pt. Edukacja ekologiczna w rozwoju turystyki na obszarach przyrodniczo cennych

Głównym założeniem konferencji jest wymiana poglądów, doświadczeń na temat znaczenia edukacji w kształtowaniu oferty obszarów przyrodniczo cennych i ich użytkowania turystycznego wraz z przykładami praktyk w tym zakresie.