cze
cze/12 09:00 - cze/14 15:00

Kolegium Rungego

ul. Wojska Polskiego 52

Konferencja naukowa "Oleje jadalne - od surowca do zdrowia konsumenta"

W dniach 12-13 czerwca 2019 roku odbędzie się Konferencja naukowa pt. Oleje jadalne - od surowca do zdrowia konsumenta" organizowana przez Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Sekcję Chemii i technologii Tłuszczów Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności.

kwi
kwi/24 09:00 - kwi/27 16:00

ul. Wojska Polskiego 28

VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Nauka dla środowiska przyrodniczego"

Konferencja odbywa się pod Patronatem Honorowym Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, prof. dr hab. Jana Pikula oraz Jego Magnificencji Rektora Politechniki Poznańskiej, prof. dr hab. Tomasza Łodygowskiego oraz Prezydenta Miasta Poznania.

gru
gru/04 12:00

Spotkanie - sala  St. Jankowskiego (106) WNoŻiŻ

Wykład  - budynek Katedry Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności UPP, przy ul. Wojska Polskiego 48; sala 48.

Misja Madagaskar 2018 oraz Wykład PTM

Zaproszenie na spotkanie, na które zapraszają OW PTTŻ oraz studenci Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu "Misja Madagaskar 2018. Żywieniowcy z UPP na Czerwonej Wyspie"

"Misja Madagaskar 2018. Żywieniowcy z UPP na Czerwonej Wyspie"

lis
lis/13 17:30 - lis/13 19:00

Kolegium Cieszkowskich

Poznań, ul. Wojska Polskiego 71

Z wnętrza lasu - wystawa malarska Michała Woźniaka

Zmiana perspektywy, punktu obserwacji daje często ciekawe rozstrzygnięcia. Zanurzenie się w rzeczywistości natury zmienia status człowieka obserwatora. Pozwala przekroczyć granicę, przejść na drugą stronę. Las wtedy staje się szablonem – maską, przez który badamy realność, ale też znika przez to z horyzontu percepcji. Pojawia się umowny rytm, podział, dający szansę na inny widok. Mniej wyraźny, oderwany od racjonalności, ale dzięki temu bardziej uniwersalny.

Michał Woźniak – rocznik 1976.

lis
lis/07 10:00 - lis/07 16:00

Pałac w Brodach

Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne

Brody 115, 64-310 Lwówek Wlkp.

Konferencja Ekonomia i jakość - studium Rolniczego Gospodarstwa Doświadczalnego UPP w Brodach

W wydarzeniu weźmie udział około 50 uczestników. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do rolników zainteresowanych naturalnymi technologiami, przedsiębiorców rolnych i przedstawicieli srodowiska naukowego.