luty 2020

mar/20 08:30 - mar/20 15:00

Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej

ul. Piątkowska 94

Termin przesunięty: Water and Climate change - seminarium poświęcone Światowemu Dniowi Wody

W związku z decyzją Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego z dnia 11.03.2020 r. o zawieszeniu wszystkich zajęć oraz imprez na uczelni do dnia 26.03 z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa SARS- Co V-2, zmuszeni jesteśmy przesunąć termin organizowanego seminarium z okazji Światowego Dnia Wody zaplanowanego na 20.03.2020 roku.

O nowym terminie wydarzenia zostaną Państwo poinformowani poprzez stronę uczelni.

mar
mar/03 10:00 - mar/04 16:00

Centrum Biologii Medycznej
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
ul. Rokietnicka 8, 60-806 Poznań

Międzynarodowa Konferencja "Innowacje w terapii zajęciowej. Dostępność jako przestrzeń współpracy interdyscyplinarnej i interprofesjonalnej"

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu razem z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym oraz międzynarodowym gronem ekspertów łączą siły, by zwrócić uwagę na zagadnienie dostępności przestrzeni publicznej.

lut/25 13:00 - lut/25 14:00

Biblioteka Uniwersytecka

ul. Ratajczaka 38/40

XXV Jubileuszowy Poznański Przegląd Książki Naukowej

Zapraszamy na uroczyste otwarcie XXV Jubileuszowego Poznańskiego Przeglądu Ksiażki Naukowej, organizowanego pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr. hab. Andrzeja Lesickiego, które odbędzie się 25 lutego 2020 r. o godz. 13.00, w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul Ratajczaka 38/40.

lut/20 18:00

Nieszpory odbędą się w Bazylice Archikatedralnej w Poznaniu

Uroczystość Bazyliki archikatedralnej Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu

J.E. Ks. Abp Stanisław Gądecki Metropolita Poznański serdecznie zaprasza pracowników naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu do Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu 20 lutego 2020r. o godz. 18.00 na uroczystość Katedry Św. Piotra.

Nieszpory poprowadzi i homilię wygłosi J.E. Ks. Abp Stanisław Gądecki Metropolita Poznański. Po uroczystości spotkanie okolicznościowe w Kanonii, Ostrów Tumski 3

Duszpasterstwo Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

lut/13 09:00 - lut/15 16:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie

ul. Głogowska 14

Międzynarodowe Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu GARDENIA

Targi GARDENIA to wydarzenie nr 1 w branży ogrodniczej w naszym kraju, zarówno pod względem pozycji ekspozycyjnych, jak i liczby odwiedzających. To doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami biznesu.

Motywem przewodnim nadchodzącej edycji targów będą "Innowacje w ogrodzie". Pokazane będa nowości nie tylko w zaktresie produkcji i dystrybucji urządzeń i roślin, ale także zwrócona będzie uwaga na tematykę dziecka w ogrodzie, rekreacji i sportu.