Marzec 2020

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej
ul. Szydłowska 43

Termin przesunięty: Drzwi otwarte – warsztaty na WMWZ 2020

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz komunikatem Prorektora ds. Kadr i Rozwoju Uczelni Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych w dniach od 12 marca do 26 marca 2020 roku, planowane na 20 marca 2020 roku Drzwi otwarte na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach zostają odwołane i wstępnie przełożone na dzień 17.04.2020 r.

Stosowny komunikat w tej sprawie zostanie zamieszczony na stronie odpowiednio wcześnie w zależności od panującej sytuacji w kraju.

mar
mar/11 15:15 - mar/11 17:00

Collegium Maximum, sala 165

Odwołany wykład pt. "Pielęgniarka w dżungli. Opowieść o Pigmejach Baka"

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteesowanych członków współnoty akademickiej i sympatyków Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na wykład zorganizowany przez NSZZ  „SOLIDARNOŚĆ” UPP pt.

"Pielęgniarka w dżungli. Opowieść o Pigmejach Baka". Wykład wygłosi Alicja Kajak-Zięba, misjonarka świecka, pielęgniarka, która przez ponad 15 lat pracowała na misjach w Afryce.