Wrzesień 2020

wrz
26
wrz/26 10:00 - wrz/26 16:00

Ogród Dendrologiczny
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

"Sąsiedzki spacer na pożegnanie lata"

Spacer realizowany będzie w ramach działań społecznie odpowiedzialnych naszej Uczelni, skierowany do pracowników i ich rodzin oraz sąsiadów Uniwersytetu, mieszkańców okolicznych osied li.

Celem tego wydarzenia jest integracja społeczności akademickiej oraz edukacja przyrodnicza uczestników. Dla uatrakcyjnienia spotkania zaplanowano ognisko , warsztaty oraz krótką część artystyczną, przygotowaną we współpracy z Centrum Inicjatyw Lokalnych Sołacz. 

 

wrz
24
wrz/24 09:00 - wrz/24 14:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu on-line

Uniwersytet w czasach pandemii: nauka, dydaktyka, administracja - konferencja on-line

Pandemie są bezpośrednim zagrożeniem zdrowia i życia, ale także oddziałują pośrednio na wiele obszarów otoczenia człowieka powodując historyczne zmiany cywilizacyjne. Tylko upływ czasu pokaże, czy zmiany spowodowane pandemią koronawirusa będą długotrwałe oraz czy jej konsekwencje nie wywołają szerszych zjawisk społecznych i przyrodniczych.

wrz
23
wrz/23 10:00 - wrz/23 19:00

Wielkopolski Salon Maturzystów "Perspektywy 2020" - online

Jak co roku nasza uczelnia bierze udział w Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY. Tegoroczna, 14. edycja, została zaplanowana w bezpiecznej zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających formule – online.

 

Tradycyjnie już podczas salonu zainteresowani mogą wysłuchać wykładów na temat przyszłorocznych matur, prowadzonych przez ekspertów z OKE oraz zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych.

 

Wydział Rolnictwa, Ogrodnictwa
i Bioinżynierii
Wydział Leśny i Technologii
Drewna
Wydział Medycyny
Weterynaryjnej
i Nauk
o Zwierzętach
Wydział Nauk
o Żywności
i Żywieniu
Wydział Inżynierii
Środowiska
i Inżynierii Mechanicznej
Wydział
Ekonomiczny