Listopad 2020

gru/08 10:00 - gru/08 15:00

Hotel Ossa, Rawa Mazowiecka

III Narodowy Kongres Biometanu

Spotkanie przedstawicieli branży biogazowej w celu omówienia zarówno rozwoju OZE w kontekście biometanu, jak i rozwoju perspektyw dla krajowych producentów energii. Wymiana doświadczeń i wiedzy, wyznaczenie celów na przyszłość, przedyskutowanie najważniejszych wyzwań dla produkcji biometanu w 2021 r., Omówienie stworzenia nowoczesnych i atrakcyjnych ram prawnych dla inwestorów zainteresowanych biometanem w transporcie, zaprezentowanie możliwości zatłaczania biometanu do sieci gazowej, omówienie kwestii technologicznych do produkcji biometanu.

gru/07 10:00 - gru/07 15:00

Hotel Ossa, Rawa Mazowiecka

Ossa 1, 96-200

V Kongres Biogazu

Spotkanie przedstawicieli branży biogazowej w celu podsumowania kondycji sektora biogazowego w Polsce, wymiany doświadczeń i wiedzy, wyznaczenia celów na przyszłość, przedyskutowania najważniejszych wyzwań dla biogazu w 2021 r., omówienie optymalizacji procesu produkcji biogazu oraz aktualnych uwarunkowań prawno- legislacyjnych warunkujących rozwój biogazowni w kraju. Kongres Biogazu ma także istotny wymiar biznesowy promując wśród inwestorów biogazowych polskie technologie produkcji biogazu

gru/04 09:00 - gru/04 15:00

The International Electronic Conference on Soil Science

The coronavirus pandemic has caused scientific cooperation to be greatly limited, especially internationally. So far, we have delayed conferences for more and more distant dates, but we no longer believe that the traditional large congresses will be carried out in their old form in the coming years. We need to organize our cooperation in a new way, making greater use of distance communication.

gru/03 14:00 - gru/08 15:00

Mikołaj zawsze przychodzi– mikołajki ze Społeczną Odpowiedzialnością Uczelni na UPP

„Mikołaj zawsze przychodzi”, ten cytat z dziecięcej wypowiedzi dziś również przyświeca nam, dorosłym, którzy w tych trudnych realiach pandemii koronawirusa szukają odskoczni od codzienności i rutyny. Dlatego Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu postanowił przygotować mikołajkowy upominek dla wspólnoty akademickiej, mieszkańców osiedli sąsiadujących z Uczelnią, instytucji, ale też wszystkich ciekawych świata przyrody Poznaniaków.