Kwiecień 2022

sie
sie/24 10:00 - sie/24 15:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Kolegium Zembala,  ul. Dąbrowskiego 159

5. Konferencja Naukowo-Warsztatowa pt. Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne,

Konferencja będzie poświęcona zagadnieniom naukowym i aktualnym problemom dotyczącym hortiterapii, czyli poprawy zdrowia fizycznego oraz psychicznego, a także relacji społecznych, poprzez przebywanie i pracę z roślinami, zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzach.

cze
cze/01 09:00 - cze/01 19:00

XXV edycja Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

Już 1 czerwca w godzinach od 9.00 do 19.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odkrywania świata, poznawania tajników nauki, piękna sztuki, ciekawostek przyrodniczych a także wysłuchania interesujących wykładów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w ramach XXV edycji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

kwi
kwi/21 16:00 - kwi/21 17:30

Collegium Maximum, sala A

ul. Wojska Polskiego 28

Wykład pt. "Płazy w wielkim mieście. Historie z życia żab, traszek i ropuch” w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Serdecznie zapraszamy na wykład dr inż. Mikołaja Kaczmarskiego pt. „Płazy w wielkim mieście. Historie z życia żab, traszek i ropuch…” w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.