Maj 2022

cze/24 08:30 - cze/24 15:00

Kolegium Rungego

ul. Wojska Polskiego 52

Konferencja naukowa pt. "Problemy zdrowotne tarlaków troci i łososia - ocena zagrożenia"

Celem zorganizowanej konferencji jest stworzenie interdyscyplinarnej platformy, a docelowo projektu naukowego, umożliwiającego przeprowadzenie wielokierunkowych, skoordynowanych abdań, w oparciu o aktualny stan wiedzy z tego zakresu.

cze
cze/11 10:00 - cze/12 15:00

Centru Kultury Fizycznej
Poznań, ul. Dojazd 7

I Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich "O Kryształowego Siewcę" Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu to wysokiej jakości wydarzenie o randze ogólnopolskiej, które w nowatorski sposób pokazywać będzie naszą rodzimą kulturę, folklor, zwyczaje, sposób spędzania wolnego czasu, przybliżając je szerokiej grupie odbiorców – mieszkańcom miasta Poznania.

Maj/25 10:00 - Maj/25 12:30

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Katedra Chemii ul. Wojska Polskiego 75.

Dieta dla klimatu - Tydzień Wege na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

W tym roku Tydzień Wege obchodzimy w maju. To świetna okazja, aby na naszą dietę spojrzeć z szerszej perspektywy. Nie tylko na to jak wpływa ona na nasz organizm, ale również jak nasze wybory żywieniowe oddziaływają na ochronę przyrody.

Maj/11 10:00 - Maj/11 15:00

Ogród Dendrologiczny Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, Polana Dydaktyczna
ul. Warmińska 2

Targi Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Centrum Wsparcia i Rozwoju oraz Biuro Karier zapraszają na uczelniane Targi Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaiu, które odbędą się 11 maja br. w godzinach od 10.00 do 15.00 na polanie Dydaktycznej Ogrodu Dendrologicznego.