Grudzień 2022

mar
mar/10 10:00 - mar/12 16:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 8A.

Kolejna edycja Targów Edukacyjnych w Poznaniu

W dniach 10-1203 marca 2023 roku zapraszamy na kolejną edycję Targów Edukacyjnych. Przez trzy dni prezentowana będzie oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych. Co roku targi odwiedzają młodzi Wielkopolanie, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Czekają na nich przedstawiciele placówek edukacyjnych, eksperci rynku pracy oraz doradcy zawodowi.

gru/16 16:00 - gru/16 18:00

Budynek dydaktyczny AWF Poznań

sala 023/024

Wykład otwarty pt. "Dziedzictwo, zrównoważony rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu wielkich wydarzeń sportowych"

Zapraszamy na wykład otwarty Pana Profesora Holgera Preuss, współfinansowany przez Urząd Miasta, który  dbędzie się w dniu 16.12.2022 r. na terenie kampusu AWF Poznań.

gru/16 13:00 - gru/16 15:00

Wędrówki cyfrowych cieni. O prywatności w świecie nowych technologii

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi, jako Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów prowadzonego na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie odbywające się w ramach cyklicznych wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”.

gru/05 09:00 - gru/09 15:00

Collegium Maxumum, hol, parter

Akcja "Podziel się ubraniem"

Szanowni Państwo, wpisując się w działania podejmowane przez członków naszej Wspólnoty akademickiej w okresie przedświątecznym, serdecznie zapraszam wszystkich pracowników, doktorantów oraz studentów do udziału w akcji „Podziel się ubraniem”, przygotowanej przy współpracy z Centrum Ekonomii Współdzielenia Po-Dzielnia w Poznaniu.