luty 2023

wrz/28 10:00 - wrz/28 16:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,

Kolegium Rungego, ul. Wojska Polskiego 52

Konferencja Naukowa nt.: „Mięso i jego przyszłość w erze zrównoważonego rozwoju”

Konferencja jest organizowana z okazji Jubileuszu 70-lecia Katedry Technologii Mięsa, a jej celem jest prezentacja i dyskusja najnowszych prac obejmujących problematykę doskonalenia jakości mięsa jako źródła bioaktywnych związków, innowacji w produkcji mięsa i technologiach przetwórczych jak również wyposażenia technicznego zakładów oraz autentyczności produktów mięsnych.

mar
mar/22 10:00 - mar/22 14:00

Światowy Dzień Wody na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej

Wzorem lat ubiegłych chcieliśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w Światowym Dniu Wody organizowanym dnia 22 marca 2023 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W tym roku obchody odbędą się pod hasłem: „Przyspieszenie zmian - bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”.

mar
mar/02 19:00 - mar/02 21:00

Kolegium Rungego

Koncert muzyki dawnej w wykonaniu Chóru Akademickiego Coro da Camera

Chór Akademicki CORO DA CAMERA Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pod dyrekcją dr Barbary Dąbrowskiej- Silskiej zaprasza na koncert muzyki dawnej, na którym gościnnie wystąpią także uczniowie Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza. Koncert odbędzie się 2 marca (czwartek) o g.19.00 w Kolegium Rungego.

lut
lut/22 11:00 - lut/22 13:00

Budynek Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu

ul.Wojska Polskiego 31, sala nr 106

Wykład otwarty pt. „Application of WHO-CARDIAC Study Results for Food Education: Intervention Studies by Utilizing Urinary Nutritional Biomarkers”

Zdjęcie przedstawia Laboratorium i sprzęt analityczny do badania biomarkerów żywieniowych

Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych (Oddział Poznański) zaprasza na wykład otwarty pt. „Application of WHO-CARDIAC Study Results for Food Education: Intervention Studies by Utilizing Urinary Nutritional Biomarkers”, który wygłosi Pani Prof. Mari Mori z Tokai University School of Health Studies w Japonii.