Maj 2023

Ogród Dendrologiczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

ul. Warmińska 1

Piknik dla pracowników UPP

Zapraszamy wszystkich pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wraz z rodzinami na Piknik, który odbędzie się 23  czerwca br. na Polanie Edukacyjnej Ogrodu Dendrologicznego UPP.

cze/16 12:00 - cze/16 14:00

online, na platformie Zoom

Cykl wykładów pt: „Sztuczna inteligencja - nowe horyzonty w nauce”

Serdecznie zapraszamy Studentów oraz Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na cykl wykładów o sztucznej inteligencji. Organizatorem cyklu jest Katedra Metod Matematycznych i Statystycznych UPP.

Wykłady będą się odbywały od maja 2023 roku raz w miesiącu i będą trwały 60 min + dyskusja. Uczestniczyć w wykładzie można za pomocą platformy zoom.

cze/03 10:00 - cze/05 15:00

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Sielinko koło Opalenicy

Krajowe Dni Pola 2023

Krajowe Dni Pola to bardzo ważne wydarzenie dla środowiska rolniczego przyciągające tłumy zwiedzających, którzy chcą zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w rolnictwie zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Maj/25 15:00 - Maj/25 17:00

Collegium Maximum, sala A

Maj/25 11:00 - Maj/25 13:00

online, platforma Zoom

Webinarium online pt. Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności

Serdecznie zapraszamy członkowie grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni oraz przedstawicieli uczelni (studentów, wykładowców a także pozostałych pracowników) do udziału w webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności”, organizowanego przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni.

Maj/19 12:00 - Maj/19 14:00

online, na platformie Zoom

Cykl wykładów pt: „Sztuczna inteligencja - nowe horyzonty w nauce”