Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Sierpień 2023 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Sierpień 2023

wrz
10
wrz/10 09:00 - wrz/13 09:00

Szamotuły 

LII Międzynarodowe Colloquium Biometryczne w Szamotułach

Polskie Towarzystwo Biometryczne, Katedra Metod Matematycznych i Statystycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Katedra Zastosowań Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie organizują LII Międzynarodowe Colloquium Biometryczne w Szamotułach, które odbędzie się w dniach 10-13 września 2023 r.
 

wrz
09
wrz/09 11:00

Stacja Doświadczalna Katedr Marcelin

ul. Zgorzelecka 4, Poznań

Dzień Korbola

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, studentów oraz emerytów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wraz z rodzinami na „Święto Dyni”, które odbędzie się 9 września br. w Stacji Doświadczalnej Katedr w Marcelinie.

sie
23
sie/23 10:00

Kolegium Zembala UPP, ul. Dąbrowskiego 159, 60-594 Poznań 

Zielona terapia - konferencja "Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne"

Już po raz szósty 23 sierpnia 2023r. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbędzie się konferencja "Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne". Podczas wydarzenia spotkają się naukowcy, specjaliści i pasjonaci hortiterapii, którzy przedstawią swoje badania i doświadczenia związane z wyjątkowym związkiem człowieka z roślinami i otaczającą nas przyrodą oraz pozytywnym wpływem aktywnego udziału w działaniach ogrodniczych na ogólne samopoczucie.

WYDZIAŁY