Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Światowy Dzień Wody pod hasłem "Nature for water" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Światowy Dzień Wody pod hasłem "Nature for water"

mar
mar/22 09:00 - mar/22 16:00

Budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej, sala 111
ul. Piątkowska 94

Światowy Dzień Wody jest organizowany po raz czwarty na Wydziale Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej. Impreza ma charakter platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między nauką i praktyką.

Termin: 22 marca 2018 r., godz. 9.00 - 15.00

Miejsce: Budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej,

ul. Piątkowska 94., sala 111

Zorganizowane sesje naukowo-techniczne przybliżają studentom i naukowcom realia współczesnego rynku pracy związanego z gospodarką wodno-ściekową. Jednym z głównych celów organizacji Światowego Dnia Wody jest prezentacja ofert współpracy, w tym możliwości odbywania praktyk i staży.

W trakcie eventu zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa prof. dra hab. J.B. Lewandowskiego w Laboratorium Wodnym.