Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility 100-lecie Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

100-lecie Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

wrz
wrz/20 10:00 - wrz/22 15:00

Kampus Cieszkowskich, ul. Wojska Polskiego 71 c

Koło Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu chcąc uczcić swoją setną rocznicę powstania organizuje zjazd byłych członków Koła. Pierwszego dnia zorganizowana zostanie konferencja, na której będzie prezentowana historia Koła Leśników, a także Wydziału Leśnego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Zaplanowane jest również otwarcie wystawy oraz ognisko w Ogrodzie Dendrologicznym UPP.

Kolejnego dnia uczestnicy odwiedzą miejsca pochówku zmarłych profesorów, a następnie wezmą udział w spotkaniach dyskusyjnych z Sekcjami Koła Leśników. Tego dnia odbędzie się również Bal Leśnika w Hotelu Bazar.

Trzeciego dnia odbędzie się Msza Święta w kościele Św. Jana Vianneya oraz zostanie posadzone pamiątkowe drzewo na terenie kampusu Wydziału Leśnego UPP.