Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Bieg o "LAUR PRZYRODNIKA" – II edycja | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Bieg o "LAUR PRZYRODNIKA" – II edycja

paź
15
paź/15 10:00 - paź/15 14:00

Poznań

W niedzielę, 15 października 2023 r. odbędzie się sportowe wydarzenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Studenci i doktoranci, absolwenci, pracownicy oraz przyjaciele poznańskiej przyrodniczej uczelni będą mieli okazję do uczestnictwa w II Biegu o Laur Przyrodnika.

 

Trasa liczyć będzie 5 km i podobnie jak w zeszłym roku przebiegać leśnymi ścieżkami wokół jeziora Rusałka. Meta i start będą miały miejsce w pięknym otoczeniu Ogrodu Dendrologicznego WLD UPP.

 

„Jako organizatorom, zależy nam na tym, aby do naszej sportowej rywalizacji włączyło się jak najwięcej osób, również spoza społeczności Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu” - mówi Sławomir Juryta, kierownik Centrum Kultury Fizycznej UPP i koordynator biegu. „Naszym celem jest stworzenie wyjątkowej okazji dla osób z różnych środowisk, zarówno studentów, doktorantów, pracowników, jak i mieszkańców miasta, aby wzięli udział we wspólnej, aktywnej zabawie i rywalizacji sportowej. Chcemy również przez takie inicjatywy promować sport, zdrowy styl życia i integrację między społecznościami, co pozwoli uczestnikom czerpać radość z aktywności fizycznej w przyjaznym i inspirującym środowisku” - dodaje.

 

Udział w zawodach jest bezpłatny dla pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Dla pozostałych osób opłata startowa wynosi od 40 zł w zależności od terminu zapisów.

 

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są do 12 października 2023 r. drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://plus-timing.pl/zgloszenia/laur-przyrodnika-2023/

 

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Klub Uczelniany AZS UPP.

 

Więcej informacji o Biegu na stronie:  www.laurprzyrodnika.pl   

WYDZIAŁY