Centrum Kultury Studenckiej zaprasza na koncert

Maj/27 18:00 - Maj/27 20:00

Kolegium Rungego

Centrum Kultury Studenkiej zaprasza na koncert w sobotę 27.05.g.18.00

Z cyklu „Klasyczne akcenty” na SCENA KOLEGIUM RUNGEGO koncert pod tytułem UWOZ MAMO”.

To również tytuł pieśni Karola Szymanowskiego. Będzie ją można usłyszeć między innymi utworami, które wybrane zostały w nawiązaniu do DNIA MATKI.

Wystąpią wokaliści Akademii Muzycznej w Poznaniu, którzy wraz z pianistami przygotowali program pod kierunkiem prof. Joanny Kozłowskiej znanej z największych scen operowych od Covent Garden po La Scala.

Być może Pani Profesor wystąpi wraz z wychowankami …??? To koniecznie trzeba zobaczyć i posłuchać, będzie - jak zwykle u nas, niezwyczajnie.

W programie m.in. utwory: Chopina, Paderewskiego, Dworzaka, Pucciniego, Mozarta i Różyckiego. Nie zabraknie de Falli, canzony neapolitańskiej oczywiście i …

Bilety w cenie 25 zł. Kasa i terminal do dyspozycji na godzinę przed koncertem

ZAPRASZAMY !!!