Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Chrzest tulipana "Uniwersytet Poznański" i Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Uniwersytety w poszukiwaniu doskonałości" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Chrzest tulipana "Uniwersytet Poznański" i Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Uniwersytety w poszukiwaniu doskonałości"

Maj
06
Maj/06 09:00 - Maj/06 10:00

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Collegium Minus, Sala Lubrańskiego 

ul. Wieniawskiego 1

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piasecznego w Poznaniu oraz Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu organizują CHRZEST TULIPANA „UNIWERSYTET POZNAŃSKI”. PURPUROWY TULIPAN GRUPY TRIUPH WYHODOWANY ZOSTAŁ PRZEZ HOLENDERSKIEGO HODOWCĘ JANA LIGHARTA

Chrzest Tulipana odbędzie się w poniedziałek 6 maja br. o godz. 9.00 w Sali Lubrańskiego Collegium Minus Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

 

Nastepnie o godzinie 10.00 rozpocznie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Uniwersytety w poszukiwaniu doskonałości", z udziałem doktorów honoris causa. 

Szczegółówy program konferencji www.100latamu.edu.pl.

WYDZIAŁY