Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Termin przesunięty: Drzwi otwarte – warsztaty na WMWZ 2020 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Termin przesunięty: Drzwi otwarte – warsztaty na WMWZ 2020

mar
mar/20 09:30 - mar/20 15:00

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej
ul. Szydłowska 43

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz komunikatem Prorektora ds. Kadr i Rozwoju Uczelni Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych w dniach od 12 marca do 26 marca 2020 roku, planowane na 20 marca 2020 roku Drzwi otwarte na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach zostają odwołane i wstępnie przełożone na dzień 17.04.2020 r.

Stosowny komunikat w tej sprawie zostanie zamieszczony na stronie odpowiednio wcześnie w zależności od panującej sytuacji w kraju.

Drzwi otwarte to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak przebiega rekrutacja, zapoznać się z ofertami poszczególnych kierunków i porozmawiać ze starszymi kolegami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania w zakresie studiów jak i działalności samorządu studenckiego.

Więcej informacji na stronie internetowej Wydziału