Dzień Sportu Uniwersytetu Poznańskiego

Maj/08 09:00

Szkoła Wychowania Fizycznego i Sportu UAM w Poznaniu ul. Zagajnikowa 9

W ramach głównych uroczystości Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego zaplanowano kolejne ciekawe wydarzenie pt. Dzień Sportu Uniwersytetu Poznańskiego, organizowany przez jednostki zajmujące się kulturą fizyczną w czterech świętujących jednostkach.

Zapraszamy studentów czterech świętujących uczelni: Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu do zapisywania się na zawody sportowe, które odbędą się 8 maja na Kampusie UAM na Morasku.

Program i rejestracja znajdują się na stronie: https://dziensportu.amu.edu.pl

Informacje oraz konkursy związane z Dniem Sportu można śledzić na FB wydarzenia

W tym dniu odbędzie się też Wampiriada 100l krwi na 100-lecie - Wampiriada UAM

Pokażcie serce i oddajcie krew na hali sportowej, ul. Zagajnikowa 9 w godzinach 9:00 - 15:00. Celem jest 100 litrów na 100 lecie.