Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Festiwal "Bliżej Natury 2018" - wystawa twórczości plastycznej inspirowanej przyrodą | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

mar
mar/15 16:00 - kwi/22 16:00

Wystawa stała w Centrum Zarządzania Łęgami w Ośrodku Edukacji Leśnej w Czeszewie, Nadleśnictwo Jarocin, Lasy Państwowe;

W ramach festiwalu odbędą się m.in. wernisaż (Pawilon Ekspozycyjno-Dydaktyczny Ogrodu Botanicznego UAM, ul. Dąbrowskiego 165, Poznań; wystawa prac studentów Uniwersytetu Pzryrodnizcego w Poznaniu; wystawa stała w Centrum Zarządzania Łęgami w Ośrodku Edukacji Leśnej w Czeszewie, Nadleśnictwo Jarocin, Lasy Państwowe.

Festiwal "Bliżej Natury" to autorski, długoterminowy projekt, skupiający się wokół projektu edukacyjnego "Leśne przemiany". Tegoroczna koncepcja odnosi się do szeroko pojętej promocji twórczości związnej z przyrodą.Festiwal będzie towarzyszył dwóm wydarzeniom - poznańskiemu Festiwalowi Nauki i Sztuki oraz Targom Edukacyjnym EKOFORUM.