Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility I Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Żywienie i wspomaganie sportowców oraz osób aktywnych fizycznie" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

kwi
kwi/27 09:00 - kwi/28 16:00

Biocentrum

ul. Dojazd 11

Tematy przewodnie organizowanej konferencji będą dotyczyły żywienia w sporcie oraz osób aktywnych fizycznie, a także możliwości suplementacyjnego i treningowego wspomagania ich wydolności fizycznej.

Formuła wydarzenia będzie obejmować wystąpienia prelegentów, którzy będa przedstawiać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim wyniki badań własnych, dotyczących poruszanych zagadnień.

Uczestnicy konferencji to przede wszystkim przedstawiciele różnych krajowych jednostek naukowych, które prowadzą badania naukowe w obszarze wpisującym się w tematykę wydarzenia. Zaplanowano także sesję posterową, skierowaną przede wszystkim do uczesników rozpoczynających swoją ścieżkę naukową.

Partnerami konferencji będą jednostki naukowe, fundacje, stowarzyszenia zwiazane z promocją zdrowego stylu życia, żywienia i dietetyki.