Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility II Konferencja Naukowa "Rolnictwo XXI wieku - problemy i wyzwania" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

II Konferencja Naukowa "Rolnictwo XXI wieku - problemy i wyzwania"

mar
mar/28 00:00 - mar/29 00:00

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w Konferencji Naukowej pt. "Rolnictwo XXI wieku - problemy i wyzwania". Konferencja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym "Krzyżowa"

Celem konferencji jest wymiana poglądów i prezentacja wyników badań naukowych skoncentrowanych wokół współczesnego rolnictwa. Z tych względów konferencja adresowana jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, przedstawicieli firm oraz osób zainteresowanych tematyka konferencji.

Zakres tematyczny Konferencji obejmuje takie zagadnienia, jak:

• AGROEKOLOGIA
  • PRODUKCJA ROŚLINNA
  • PRODUKCJA ZWIERZĘCA
  • AGROENERGETYKA
  • PRZECHOWALNICTWO PŁODÓW ROLNYCH
  • PRZETWÓRSTWO PŁODÓW ROLNYCH
  • AGROMECHATRONIKA
  • INŻYNIERIA ROLNICZA
  • ROLNICTWO PRECYZYJNE
  • PERSPEKTYWY ROZWOJU ROLNICTWA
  • AGROFIZYKA

Wygłoszone referaty zostaną opublikowane w zwartym tomie o charakterze monografii. Szczegółowe informacje dostępne na stronie konferencji:
www.konferencja-rolnictwo.pl

Zwracamy się jednocześnie z prośbą o rozpowszechnienie informacji o konferencji wśród współpracowników.

Wyrażamy nadzieję, że niniejsza inicjatywa wzbudzi Państwa zainteresowanie i w marcu spotkamy się w Krzyżowej.