Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility IX koncert Galowy z okazji Dnia Patrona - Augusta hr. Cieszkowskego | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

IX koncert Galowy z okazji Dnia Patrona - Augusta hr. Cieszkowskego

lis
lis/24 17:00 - lis/24 19:00

Aula Nowa

Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu

ul.  Święty Marcin 87

Koncert Galowy, który odbędzie się 24 listopada br. w gościnnych murach Auli Nowa poznańskiej Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego to kolejna edycja spotkań muzycznych w ramach obchodów Dnia Patrona Uczelni – Augusta hrabiego Cieszkowskiego.

Kilkuletnia już tradycja Koncertu, na stałe wpisana w kalendarz uroczystości akademickich, a w tym roku także w obchody 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych oraz 100. rocznicy odzyskania niepodległości dostarcza miłośnikom muzyki i twórczości artystycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu niezapomnianych wrażeń oraz niepowtarzalnych chwil podczas sobotniego listopadowego wieczoru.

W tym roku artyści z naszego Centrum Kultury Studenckiej przygotowali koncert „O wolności śpiewamy:… w 100. rocznicę odzyskania niepodległości.

W programie wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Łany im. W. Kaszubkiewicza", Dziecięco-Młodzieżowy Zespół "Łaniki", Zespół Trębaczy Myśliwskich "Venator", Orkiestra Uniwersytecka CKS UPP, soliści Sceny muzycznej Teatr PULS, Wielkopolski Klub Tańców Polskich, Chór Akademicki 'Coro da Camera".

Wydarzenie uświetni także występ Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza oraz tenora Pawła Antkowiaka.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Telewizja WTK, portal epoznan.pl, Radio Poznań ora topagrar Polska.